نیوکاسل ۱ – ۲ چلسی

چلسی با شکست نیوکاسل سومین برد پیاپی خود را بدست آورد تا با ۹ امتیاز با لیورپول در صدر جدول هم امتیاز شود.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران،تیم فوتبال چلسی توانست با غلبه بر نیوکاسل و رافا بنیتز سومین پیروزی پیاپی خود را در لیگ برتر بدست بیاورد تا همچنان خود را جزو صدر نشین های لیگ نگهدارد.

در نیمه این تیم چلسی بود که توپ و میدان را در اختیار داشت، اما بر خلاف جهت بازی این تیم نتوانست از سد مدافعان نیوکاسل عبورکند و حتی حرکات خلاقانه و خطرناک هازارد هم به دروازه نیوکاسل و تیم رافا بنیتز نرسید.

در نیمه دوم این روند ادامه داشت و نیوکاسل ترجیح داد تا باز هم به دفاع مطلق خود ادامه دهد که شاید بتواند در ضد حمله به چلسی ضربه بزند. اما چلسی و ساری باز هم توانست یک برد دیگر را در لیگ برتر بدست بیاورد تا دست پر به لندن برگردد.

چلسی در دقیقه ۷۵ باز هم روی همکاری آلونسو و هازارد توانست موقعیتی خلق کند که در نهایت با خطای مدافع نیوکاسل روی پای آلونسو چلسی صاحب پنالتی شدکه ادن هازارد آن را به زیبایی وارد دروازه نیوکاسل کرد تا تیمش بتواند گل برتری اش را به ثمر برساند.

اما این برتری طولی نیانجامید و در دقیقه ۸۲ و در حالی که بازیکن نیوکاسل روی ژیرو خطای واضحی را انجام داد و مدافعان منتظر اعلام خطا بودند، بازی به تساوی کشید و دروازه چلسی باز شد.

در دقیقه ۸۶ بود که حملات چلسی به ضربه آلونسو در محوطه جریمه ادامه پیدا کرد که بعد از دخالت مدافع نیوکاسل توپ درون دروازه تیم میزبان قرار گرفت تا چلسی برای بار دوم جلو بیافتد.

 

ترکیب چلسی: کپا، لوئیز، رودیگر، آلونسو، آزپلیکوئتا، جورجینیو، کواچیچ (۷۹-بارکلی) ، کانته، پدرو (۶۸-ویلیان)، هازارد، موراتا (۶۵-ژیرو)

بازیکنان استفاده نشده: کابایرو، کریستنسن، زاپاکوستا، لوفتوس چیک