آلونسو: پنالتی گرفته شده درست بود

مارکوس آلونسو یکی از ستاره های این روز های چلسی معتقد است پنالتی که برای روی او در برابر نیوکاسل انجام شد، تصمیم درستی از سوی داور بوده است.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، بعد از آنکه آلونسو توانست پاس ادن هازارد را در بازی با آرسنال به گل پیروزی بخش تیم تبدیل کند، در برابر نیوکاسل هم توانست یک پنالتی به موقع برای آبی ها بگیرد تا هازارد آن را به گل تبدیل کند.

آلونسو که در این بازی تاثیر مستقیم روی گل اول تیمش نیز داشت و ضربه اش بعد از برخورد با مدافع حریف وارد دروازه شد، در خصوص اینکه آیا این گل به نام او ثبت خواهد شد یا خیر، گفت:”اگر گل را به من بدهند و یا آن را گل به خودی حساب کنند من از اینکه سه امتیاز را گرفته ایم خوشحالم و از الآن آماده بازی آینده ام.”

این بازیکن درباره پنالتی دقیقه ۸۷ بازی نیز گفت:”آن صحنه پنالتی بود، ۱۰۰ در صد. من بازیکنی نیستم که راحت به زمین بیافتم و اگر بیافتم چیزی بوده است، چون پنالتی بود و هازارد به خوبی آن را گل کرد.”

وی ادامه داد:”همیشه بازی کردن برایمان دلچسب نیست و مانند این بازی که نمی دانم آیا تیم های دیگر هم اینطور بازی خواهند کرد یا نه. ما صبور بودیم و فوتبال خودمان را بازی کردم و سعی کردیم در فضا ها به گل برسیم. هنوز جای پیشرفت هست اما تیم خوب به نظر می رسد و خوب کار می کنیم و امیدواریم که در هفته آینده هم سه امتیاز دیگر را بدست بیاوریم.”

 

نحوه نصب وب اپلیکیشن پیشرو

برای استفاده از وب اپلیکیشن پیشرو از طریق مرورگر سافاری وارد شوید!

۱. دکمه Share را در نوار پایین کلیک کنید.

۲. گزینه Add to Home Screen را فعال کنید.

۳. در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.

Add

نحوه نصب وب اپلیکیشن پیشرو

۱. دکمه More را در نوار بالا کلیک کنید.

۲. گزینه Add to Home Screen را فعال کنید.

۳. در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.

Add
کانون رسمی هواداران چلسی در ایران
برای نصب لمس کنید
و انتخاب
افزودن به صفحه اول
ادامه دادن در مرورگر