لوفتوس چیک:‌ فقط باید صبور باشم

روبن لوفتوس چیک که تنها ۳۳ دقیقه در ترکیب چلسی حضور داشته، آماده است تا با صبوری اش، جایگاه ثابتی برای خود در ترکیب چلسی پیدا کند.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، روبن لوفتوس چیک هافبک جوان و با استعداد تیم فوتبال چلسی که در ترکیب تیم ملی کشورش جایگاه بهتری نسبت به باشگاهش دارد با ۲۲ سال سن توانست در برابر سوئیس به طور ثابت در ترکیب تیمش قرار بگیرد.

او همچنین یک جام جهانی خوب را با سه شیر تجربه کرده بود و با رد تمام پیشنهادادتش در چلسی ماند تا برای رسیدن به جایگاهش مبارزه کند.

این بازیکن در مصاحبه ای که با اسکای اسپورتز داشت گفت: “من الآن دوست دارم بازی های بیشتری را انجام بدهم، اما تنها راهی که در حرفه ام داشته تمام شده است (انتقال های قرضی)‌ و حالا باید صبور باشم.”

وی ادامه داد:”من می توانم شرایط را مثبت ببینم. من برای انگلستان وقتی بازی می کنم، خوب بازی می کنم، با اینکه همچنان شانس بازی های زیادی پشت سر هم نداشته ام.”

لوفتوس چیک که در سال ۲۰۱۵ و با حضور مورینیو توانسته بود در ۶ بازی به طور ثابت در ترکیب تیم چلسی قرار بگیرد در تیم ساری کار آسانی برای رسیدن به ترکیب ندارد. اما او درباره حضورش در چلسی گفت:”من واقعا از بازی کردن و تمرین کردن با بازیکنان چلسی لذت می برم. هر روز می توانم احساس کنم که بهتر شده ام و پیشرفت داشته ام، اما وقتی به جایی برسیم که تمرینات کافی نباشد، باید در لیگ برتر بازی کنید.”

وی ادامه داد:”وقتی که من شانس این را داشتم و به کریستال پالاس رفتم، این اتفاق افتاد و فکر می کردم که این کار را قبلا انجام داده ام. من شروع کرده بودم که از فوتبالم لذت ببرم، هر هفته در لیگ برتر بازی کنم و احساس کنم که جواب کار هایم را گرفته ام.”