لمپارد: تری به دربی کانتی نمی آید

فرانک لمپارد در مصاحبه ای انتقال جان تری به دربی کانتی را پس از تمجید وی تکذیب کرد.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، پس از آنکه جان تری در یک قدمی انتقال به اسپارتاک مسکو بود و به یک باره به دلیل مشکلات خانوادگی از این انتقال صرف نظر کرد شایعه برای همکاری دوباره او با فرانک لمپارد به گوش می رسید.

شایعه ای که بر اساس آن جان تری به عنوان بازیکن در تیم دربی کانتی می پیوست. اما این شایعه عمر چندانی نداشت و فرانک لمپادر در مصاحبه ای انتقال جان تری ۳۷ ساله را به تیمش رد کرد.

لمپس گفت:”جان یک رهبر فوق العاده و یک بازیکن فوق العاده است که چیز های زیادی برای پیشنهاد کردن دارد. اما ما گزینه های دفاعیمان را داریم و هیچ تغییر نخواهیم کرد.”

وی ادامه داد:”جان هرجایی برود فوق العاده خواهد بود، هرجایی که خودش انتخاب کند و یا او را انتخاب کنند.”

سرمربی ۴۰ ساله تیم دربی کانتی درباره شانس انتقال تری به تیمش گفت:”برای ما غیرممکن بود. من با مالک باشگاه درباره اینکه چه کارهایی می توانیم و یا نمی توانیم بکنیم تصمیم گیری می کنم. ما در نقل و انتقالات تابستانه پست هایی برایمان مهم تر بودند و سعی کردیم تا میانگین سنی بازیکنان را کم کنیم. من اولویت های خودم را داشتم. به همین سادگی.”

لمپارد در انتهای صحبت هایش گفت:”جان بهترین کاپیتانی بوده است که همبازی من بوده است و به هر باشگاه، زمین مسابقه و رختکن تیمی توانانی هایش را انتقال بدهد و دومی ندارد.”

وی ادامه داد:”هر کاری که او (تری) بکند، چه به عنوان بازیکن و چه مربی، او به خاطر شخصیتش درخشان خواهد بود.”