ساری: بازی با کاردیف برای همه سخت خواهد بود

مائوریتزیو ساری از آخرین وضعیت مصدومیت سسک فابرگاس و همچنین تیمش برای رویارویی با کاردیف صحبت کرد.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، ساری که بعد از ۴ برد پیاپی در اولین حضورش در لیگ برتر توانسته نظر های منتقدین را جلب کند در کنفرانس خبری پیش بازی تیمش دربرابر کاردیف حاضر شد و به سوال خبرنگاران پاسخ داد.

ساری در اولین سوالی که درباره آمادگی بازیکنان مصدوم تیمش شد گفت:”بهترین خبر این است که فابرگاس حالش خیلی خوب است، او دو طول هفته با ما تمرین کرده است و الآن باید روی پیشرفت فیزیکی اش کار کند.”

وی ادامه داد:”در طی چند روز یا یک هفته او آماده بازیخ واهد بود، در حال حاضر او می تواند روی نیمکت بنشیند. می خواهم با او صحبت کنم شاید برایش بهتر باشد دو روز تمرین کند.”

سرمربی چلسی اضافه کرد:”دیروز کمی مشکل تب و گلو درد برای امرسون و زاپاکوستا پیش آمده بود، همچنین مصدومیت لوفتوس چیک که بعد از بازی ملی برایش پیش آمده است. من وضعیت امروز را نمی دانم چرا که هنوز با دکتر صحبت نکرده ام، نمی دانم که او فردا (شنبه) می تواند بازی کند یا نه، باید آخرین تمرین او را ببینیم.”

ساری درباره امپادو که روز گذشته تازه ۱۸ ساله شد و بازی درخشانی را با تیم ملی ولز پشت سرگذاشته است نیز صحبت کرد و گفت:”من برای او خیلی خوشحالم. در حال حاضر برایم راحت نیست که به همه فضا بدهم، من بازیکنان ۲۸ ساله دارم، امیدوارم در آینده بتوانم به او فضای بیشتری بدهم، همچنین فضایی که به هادسون-اودوی و لوفتوس چیک خواهم داد چرا که آنها جوان هستند و آینده باشگاه.”

وقتی از ساری درباره پیش بینی اش از کاندیداهای قهرمانی لیگ برتر سوال شد، گفت:”در حال حاضر می توانم جواب بدهم که سیتی یا لیورپول، ما نیاز داریم به سطح دیگری برسیم و فکر می کنم این فصل خیلی زود تکلیفش مشخص می شود اما امیدوارم این طور نباشد. در روزهای اولیه لیگ فاصله ۳۰ امتیازی شده بود و پر کردن این ۳۰ امتیاز کار خیلی سختی است (اشاره به فصل قبل).”

وی ادامه داد:”ما باید پیشرفت کنیم و می توانیم که پیشرفت کنیم. من احساس می کنم که ما در فاز دفاعی تیم خیلی ثابتی نیستیم، احسا می کنم در تمرینات می توانیم پیشرفت کنیم.”

ساری درباره بازی تمیش در برابر کاردیفی که برای کسب اولین پیروزی اش تلاش خواهد کرد گفت:”بازی سختی خواهد بود، بعد از تعطیلات از نظر ذهنی کار سختی خواهیم داشت، چرا که باید در برابر تیم فیزیکی ای بازی کنیم، اگر می خواهیم امتیاز بگیریم باید عملکرد خیلی خوبی داشته باشیم، بازی سختی برایه مه خواهد بود.”

ساری همچنین درباره انتخاب کاپیتان تیمش گفت:”من نظر خودم را دارم و تصمیمم را گرفته ام، اما قبل از آنکه تصمیمم را بگویم می خواهم با بازیکنان و باشگاه بگویم. در حال حاضر امکان پذیر نیست، پس در حال حاضر آزپلیکوئتا. در آینده تصمیم نهاییم ام را بعد از صحبت کردن با باشگاه و بازیکنان خواهم گفت.”

با توجه به اخبار منتشر شده به احتمال حضور جان تری در چلسی نیز ساری صحبت کرد . گفت:”آخرین باری که با او صحبت کردم او می خواست یک فصل دیگر هم بازی کند، این مربوط به یک هفته پیش است، من نمی دانم که وضعیت الآن به چه شکل است. چلسی خانه اوست و من مشکلی با این ایده ندارم، مطمئنا او برای من یک مرجع خواهد بود، فکر می کنم برای همه اینطور باشد.من نمی دانم که شانسی هست یا نه، چرا که او به من گفت می خواهد یک فصل دیگر بازی کند. به او بستگی دارد. اگر بخواهد یک فصل دیگر بازی کند این سعی او برای بازی کردن است، اگر بخواهد به ما کمک کند، من واقعا خوشحال خواهم شد.”