چلسی ۴ – ۱ کاردیف

تیم فوتبال چلسی توانست در شب هتریک ادن هازارد کاردیف را با یک نتیجه سنگین بدرقه کند.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، تیم ساری توانست بازی ۱-۰ عقب مانده را ۴-۱ کرده و یکی از کامبک های فراموش نشدنی این فصل را در خانه انجام دهد.

آخرین بازی این دو تیم در استمفوردبریج و لیگ برتر در سال ۲۰۱۳ انجام شده بود که در آن بازی هم هازارد ۲ گل از ۴ تیمش را به ثمر رسانده بود و آن بازی هم با نتیجه ۴-۱ به اتمام رسیده بود.

چلسی در دقیقه ۱۶ این بازی خیلی زود غافلگیر شد و به کاردیف اجازه داد تا گل اول بازی را به ثمر رسانده و امید به برد چلسی داشته باشد.

اما شاگردان ساری به این سادگی ها راضی به شکست نمی شوند و در دقیقه ۳۷ بود که ژیرو توپ را به هازارد رساند و این بازیکن از گوشه محوطه جریمه کاردیف، توپ را به تور دروازه تیم میهمان چسباند.

دقیقه ۴۳ پاس عرضی پدرو به ژیرو رسید و او هم توپ را به هازارد رساند، هازارد هم توانست به راحتی توپ را از بین مدافعان حریف و دروازه بان، گل دوم خود و تیمش را به ثمر برساند.

در دقیقه ۷۹ روی ویلیان تازه وارد خطای پنالتی صورت گرفت و کسی جز هازارد نبود که توانست توپ را به خلاف حرکت دروازه بان وارد دروازه کند تا خیال آبی ها از این پیروزی راحت شود.

این تشنگی چلسی برای گل های بیشتر باعث شد تا این تیم در دقیقه ۸۳ توسط ویلیان به گل رسید، این بازیکن پاس زاپاکوستا را در پشت محوطه دریافت کرد و به زیبایی دروازه کاردیف را برای بار چهارم باز کرد.

 

ترکیب چلسی: کپا، آزپلیکوئتا، لوئیز، آلونسو، رودیگر، کانته، جورجینیو، کواچیچ (۵۰-بارکلی)، پدرو( ۶۸-ویلیان)، ژیرو، هازارد (۸۴- زاپاکوستا)

بازیکنان استفاده نشده: کابایرو، درینکواتر، کریستنسن، موراتا