ساری:‌ هازارد می تواند ۴۰ گل بزند

بعد از پیروزی قاطع در برابر کاردیف، ساری از هدفش برای تبدیل شدن به بهترین تیم انگلستان صحبت کرد.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، آبی ها که شب گذشته توانستند پنجمین پیروزی پیاپی خود را بدست آوردن حالا باتوجه به آمادگی بالای ادن هازارد و هتریک اش به یکی از مدعیان اصلی قهرمانی در لیگ برتر تبدیل شده اند.

اما وقتی از ساری درباره احتمال قهرمانی تیمش در لیگ برتر سوال شد و اینکه آیا می تواند قول قهرمانی بدهد، گفت:”نه، بعد از یک بازی نمی توانم نظرم را عوض کنم،  من در حال حاضر فکر می کنم لیورپول و منچستر سیتی در سطح دیگری هستند اما فکر کنم می توانیم پیشرفت کنیم. هدف من این است که بهترین تیم انگلستان شویم اما نه در یک ماه، شاید در یک فصل، شاید هم کمی بیشتر اما این هدف ماست. در حال حاضر به نظر من لیورپول و منچستر سیتی از ما بهتر هستند.”

وی ادامه داد:”در حال حاضر ما خطرناک هستیم اما ما نیاز داریم که عملکردمان ثابت باشد و می خواهم در فاز دفاع اینطور باشیم.ما می دانستیم که کاردیف در ضربات شروع مجدد خطرناک است و ما هیچ جوابی برای آن نداشتیم. اما باید پیشرفت کنیم و باید خیلی سریع بهتر شویم.”

ساری در پاسخ به سوالی که هازارد را بهترین بازیکن لیگ نامیدند، پاسخ داد:”شاید، من فکر می کنم هازارد یکی از بهترین بازیکنان اروپا است اما الآن من ذهنیتم را عوض می کنم، شاید الآن بهترین باشد، من همچنی نفکر می کنم هازارد هم می تواند بهتر شود.”

سرمربی ایتالیایی چلسی ادامه داد:”وقتی ما توپ را در نیمه خود داریم و توپ را پنج یا شش بار لمس می کنیم و سپس او انرژی زیادی را صرف می کند و او می تواند با این انرژی ۲۰ تا ۲۵ متر حرکت کند. من فکر می کنم او می تواند ۳۰ تا ۳۵ گل بزند.”

وی گفت:”من فکر می کنم او می تواند، ادن تازه دو روز پیش آمد چرا که با تیم ملی اش بود و دوست دارم به بازیکنان یک روز مرخصی بدهم، دیروز به او گفتم که او می تواند ۴۰ گل بزند، اما او باید انرژی کمتری را ۲۵ متر انتهایی سمت دروازه حریف صرف کند.”

ساری همچنین درباره مصدومیت کواچیچ و عملکرد تیمش گفت:”مصدومیتش جدی نیست، من خوشحالم چرا که شروع من می توانست خیلی سخت باشد، اما من تیم خوب و بازیکنان خوبی دارم و فقط من نیستم، من از تیمم خیلی راضی ام، خوشحالم که در لیگ برتر هستم. “

نحوه نصب وب اپلیکیشن پیشرو

برای استفاده از وب اپلیکیشن پیشرو از طریق مرورگر سافاری وارد شوید!

۱. دکمه Share را در نوار پایین کلیک کنید.

۲. گزینه Add to Home Screen را فعال کنید.

۳. در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.

Add

نحوه نصب وب اپلیکیشن پیشرو

۱. دکمه More را در نوار بالا کلیک کنید.

۲. گزینه Add to Home Screen را فعال کنید.

۳. در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.

Add
کانون رسمی هواداران چلسی در ایران
برای نصب لمس کنید
و انتخاب
افزودن به صفحه اول
ادامه دادن در مرورگر