هازارد: باید این روندمان را ادامه دهیم

ادن هازارد در تمجید از نوع بازی تیمش زیر نظر ساری ابراز امیدواری کرد که آبی ها بتوانند این روند خود را ادامه دهند.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، ادن هازارد ستاره دیروز استمفوردبریج که توانست اولین هتریک دوران حضورش در چلسی را ثبت کند مصاحبه ای با چلسی تی وی انجام داد و در خصوص مسائل مختلف تیمش صحبت کرد.

ادن هازارد در خصوص نوع بازی تیمش گفت:”ما فقط توپ را نگه می داریم، ما صبور هستیم و نمی خواهیم خیلی سریع و زود کار کنیم، بعد از ۲۰ دقیقه نتیجه ۱-۰ به نفع کاردیف بود، اما ما فقط فوتبال خودمان را بازی می کردیم و بعد که شانس داشتیم و نیاز به گلزنی و این کل کاری بود که کردیم.”

وی ادامه داد:”مربی (ساری) فقط می خواهد که ما توپ را حفظ کنیم و بعد دنبال راه حلی باشیم که به آن نیاز داریم، پاس های خوبی بین خطوط ارسال کنیم، کاری که جورجینیو، کواچیچ و فابرگاس می توانند انجام دهند. پس ما بازیکنان خوبی داریم و در حال حاضر اعتماد به نفسمان خوب است و سپس شوت و گل می زنیم. ما نیاز داریم این روند را حفظ کنیم.”

ادن هازارد اضافه کرد:”ما در زمین مسابقه آزادی داریم و فقط برای سه بازیکن خط حمله نیست و همه در زمین همین طور هستند، پس وقتی در این شرایط هستیم فقط نیاز داریم که توپ را نگهداریم و سعی کنیم. در حال حاضر اتفاقات خوبی افتاده است، پس این خیلی خوب است.”

وی گفت:”وقتی در زمین هستم فقط سعی می کنم شانس هایی خلق کنم، گل هایی بزنم. یک هتریک با اعتماد به نفس به دست می آید، پس من سعی می کنم بیشتر اد اینها انجام دهم.”

هازارد درباره بازی دیروز تیمش گفت:”بازی خیلی سخت بود، ما می دانستیم اینطور خواهد بود، مخصوصا بعد تعطیلات(بازی های ملی)، همیشه سخت است که با یک تیم خوب بازی کنیم چرا که آنها کمی خسته بودند، اما در آخر ما چهار گل زدیم که بازی خوبی از ما بود.”

هازارد که دو گل اولش را با پاس گلهای اولیور ژیرو به ثمر رساند. گفت:”اولیور یک بازیکن هدف است، شاید بهترین در جهان. من اینطور فکر می کنم. پس او توپ را می تواند نگهدارد و می تواند با آن به عمق برود، پس برای ما خوش آیند است که با او بازی کنیم، وقتی آلوارو بازی می کرد کاملا متفاوت بود، او بازیکنی متفاوتی نسبت به اولیور است، اما هر دوی آنها کیفیت فوق العاده ای دارند، من خوشحالم که مهاجم های خوبی در تیم داریم.”