لوئیز: ساری با بازیکنانش مثل انسان صحبت می کند!

داوید لوئیز از ساری تمجید کرده و او را فردی عاشق فوتبال نامیده است که به بازیکنانش احترام می گذارد.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، داوید لوئیز که به یکی از با تجربه ترین بازیکنان تیم ساری به شمار می رود با جدایی آنتونیو کونته از جمع آبی ها، حالا به یک مهره قابل اعتماد برای تیم چلسی تبدیل شده است.

لوئیز که در بازی چلسی در برابر کاردیف در ترکیب تیمش حاضر بود، در مصاحبه ای گفت:”هیچوقت بردن مسابقه در لیگ برتر آسان نیست، چه برسد به بردن ۵ بازی متوالی.”

وی ادامه داد:”بازی خوبی بود، تیم خیلی بالغ بود. ما در نیمه اول گل خوردیم، اما به فوتبال بازی کردن خودمان ادامه دادیم، به شیوه و فلسفه خود که صبور بودن تا رسیدن به گل بود ادامه دادیم.”

لوئیز گفت:”بازی کردن با تیمی چون کاردیف که فیزیکی بازی می کند و شیوه دفاعی ای با توپ های بلند دارد سخت است. گل اول را زدن به آنها آسان نیست، اما ما ۴ گل زدیم.ما سعی کردیم که توپ را نگهداریم وسریع انتقالش دهیم و خیلی سریع موقعیت خلق کنیم.”

لوئیز همچنین درخصوص بازی کردن زیر نظر ساری گفت:”من عاشق فلسفه او هستم، خیلی فوق العاده است، قبل از هرچیزی او فرد فوق العاده ای است، او هر روز با ما همچون انسان صحبت می کند و از اینکارش لذت می برد. او فردی است که واقعا عاشق فوتبال است و همیشه کار کردن با فردی مانند او خاص است.”

مدافع باتجربه چلسی درباره شانس قهرمانی تیمش در لیگ برتر و دیگر جام ها گفت:”در لیگ برتر باید بازی به بازی فکر  کنیم، چلسی باشگاه بزرگی است که همیشه برای قهرمانی جنگیده است و عنوان رقابت مهم نیست. امسال شانس فوق العاده ای داریم اما الآن خیلی زود است و باید هر روز کارمان را ادمه دهیم.”