کانته به خانه یک هوادار آرسنال رفت

انگولو کانته ستاره تیم فوتبال چلسی دعوت یکی از هواداران آرسنال را قبول کرده و به خانه او رفت.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، انگولو کانته بازیکن مسلمان تیم چلسی و تیم ملی فرانسه که توانسته ۲ بار قهرمانی در لیگ برتر را بدست آورد در تابستان با تیم ملی کشورش قهرمانی جهان شد.

این بازیکن با اخلاق و دوست داشتنی وقتی هوادار آرسنال را در مسجدی در لندن ملاقات می کند دعوتش را برای رفتن به خانه او قبول کرده و به خانه او رفته است.

بدلور رحمان، هوادار آرسنال کانته را دعوت می کند تا به خانه او و دوستش برود، کانته هم با حضور در خانه آنها بعد از تماشای برنامه Match of the Day پرداخته و فیفا بازی کردند.

جلیل که باورش نمی شد کانته به خانه اش رفته، گفت:”من شنبه عصر به مسجد رفتم تا نماز بخوانم و ما با هم نماز خواندیم، این یک آموزش اسلامی است که برای شام به خانه ات میهمان دعوت کنید و من هم از او این را خواستم.”

او که با بی بی سی مصاحبه می کرد، ادامه داد:”او با من و برادم آمد، چرا که او تنها بود و فقط می خواست به خانه برود. او رژیم پروتئین داشت، پس ما کاری مرغ خوردیم و با هم چای نوشیدیم.”

جلیل درباره فیفا بازی کردنشان با کانته گفت:”او همه ما را در فیفا شکست داد و سپس Match of the Day را دیدیم، واقعا عصر زیبایی بود.”

سخنگوی باشگاه چلسی نیز تایید کرده است که مانته با گروهی از دوستانش که ۸ تا ۱۰ نفر بوده اند برای دو ساعت را با آنها گذرانده و این رفتار کانته و رفتن به خانه جلیل را یک رفتار عادی از کانته نامیده است.