کانته به خانه یک هوادار آرسنال رفت

انگولو کانته ستاره تیم فوتبال چلسی دعوت یکی از هواداران آرسنال را قبول کرده و به خانه او رفت.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، انگولو کانته بازیکن مسلمان تیم چلسی و تیم ملی فرانسه که توانسته ۲ بار قهرمانی در لیگ برتر را بدست آورد در تابستان با تیم ملی کشورش قهرمانی جهان شد.

این بازیکن با اخلاق و دوست داشتنی وقتی هوادار آرسنال را در مسجدی در لندن ملاقات می کند دعوتش را برای رفتن به خانه او قبول کرده و به خانه او رفته است.

بدلور رحمان، هوادار آرسنال کانته را دعوت می کند تا به خانه او و دوستش برود، کانته هم با حضور در خانه آنها بعد از تماشای برنامه Match of the Day پرداخته و فیفا بازی کردند.

جلیل که باورش نمی شد کانته به خانه اش رفته، گفت:”من شنبه عصر به مسجد رفتم تا نماز بخوانم و ما با هم نماز خواندیم، این یک آموزش اسلامی است که برای شام به خانه ات میهمان دعوت کنید و من هم از او این را خواستم.”

او که با بی بی سی مصاحبه می کرد، ادامه داد:”او با من و برادم آمد، چرا که او تنها بود و فقط می خواست به خانه برود. او رژیم پروتئین داشت، پس ما کاری مرغ خوردیم و با هم چای نوشیدیم.”

جلیل درباره فیفا بازی کردنشان با کانته گفت:”او همه ما را در فیفا شکست داد و سپس Match of the Day را دیدیم، واقعا عصر زیبایی بود.”

سخنگوی باشگاه چلسی نیز تایید کرده است که مانته با گروهی از دوستانش که ۸ تا ۱۰ نفر بوده اند برای دو ساعت را با آنها گذرانده و این رفتار کانته و رفتن به خانه جلیل را یک رفتار عادی از کانته نامیده است.

نحوه نصب وب اپلیکیشن پیشرو

برای استفاده از وب اپلیکیشن پیشرو از طریق مرورگر سافاری وارد شوید!

۱. دکمه Share را در نوار پایین کلیک کنید.

۲. گزینه Add to Home Screen را فعال کنید.

۳. در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.

Add

نحوه نصب وب اپلیکیشن پیشرو

۱. دکمه More را در نوار بالا کلیک کنید.

۲. گزینه Add to Home Screen را فعال کنید.

۳. در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.

Add
کانون رسمی هواداران چلسی در ایران
برای نصب لمس کنید
و انتخاب
افزودن به صفحه اول
ادامه دادن در مرورگر