کواچیچ: ماندن در چلسی را می توانم تصور کنم

متئو کواچیچ هافبک تیم چلسی به طور قرضی از رئال مادرید به لندن آمده است، امیدوار است که بتواند در چلسی بماند.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، کواچیچ هافبک کروات تیم فوتبال چلسی که به طور قرضی و به مدت یک فصل در چلسی خواهد بود مصاحبه ای انجام داد و در خصوص این انتقال و احتمال ماندنش در لندن صحبت کرد.

او در مصاحبه ای که با بی بی سی انجام داد، گفت:”خیلی زود است و من باید به قراردادی که با رئال مادرید دارم احترام بگذارم، اما الآن من واقعا در چلسی خوشحال هستم، شهر فوق العاده است و هواداران عالی اند. ورزشگاه و همه چیز زیباست. من می توانم خودم را در اینجا تصور کنم که می مانم.”

وی ادامه داد:”بعد از دو سال سردرگمی در مادرید، بازی کردن و نکردن ها….خیلی سخت بود، بدون اعتماد به نفس شما نمی توانید کاری که می دانید را بکنید.امسال من تصمیم نهایی ام را گرفتم که بروم. چلسی آمد و من با مربی صحبت کردم، باش باشگاه هم همینطور، پس برای من چلسی قاطعانه بود، من می خواستم به اینجا بیادم و در آخر از اینکه اینطور شد خوشحالم.”

کواچیچ گفت:”من این را احتیاج داشتم، خیلی احتیاج داشتم چون من چنین اعتماد به نفسی را در دوسال گذشته نداشته ام، پس واقعا لذت می برم، اما نیاز دارم که در زمین مسابقه جبران کنم.”

او درباره جدایی از رئال و دور ماندن در هموطن خود، لوکا مودریچ گفت:”واضح است که او از جدایی من خوشحال نبود، ما سه سال فوق العاده داشتیم و جام های زیادی را با هم بردیم، اما امسال فقط به خودم فکر کردم و این چیزی بود که نیاز داشتم و کاملا از این اتفاق خوشحالم.”