ساری: بردن همه بازی ها غیر ممکن است

ساری بعد از کسب اولین تساوی اش در لیگ برتر، از تعداد شانس های گلزنی ای که تیمش در برابر وستهم خلق کرده است ابراز رضایت کرد.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، هرچند بازی روز گذشته وستهم و چلسی در ورزشگاه المپیک شهر لندن با تساوی بدون گل به اتمام رسید، اما این نتیجه نشانگر تلاش نکردن آبیها نیست و آنها توانستند موقعیت های خوبی برای گلزنی بدست آوردند.

ساری که بعد از ۵ پیروزی متوالی، اولین تساوی اش را کسب کرده است گفت:”بردن تمام مسابقات، غیر ممکن است. یک امتیاز برای امروز خوب است. من می دانستم وستهم تیم خوبی است، نمی دانم چرا آنها ۴ بازی اول خود در لیگ برتر را باخته بودند، شاید آنها بعد از شکست دادن اورتون اعتماد به نفس پیدا کرده اند.”

وی ادامه داد:”در آمار من، ما هفته موقعیت در برابر سه موقعیت آنها داشتیم، شاید می توانستیم در ۲۵ دقیقه پایانی نیمه اول بهتر باشیم، ما در کل در نیمه دوم خوب بودیم اما فقط در ۲۵ دقیقه پایانی خیلی خوب بودیم.”

ساری درباره فشار بازی های اروپایی و مصدومیت رودیگر، گفت:”من نمی دانم، می خواهم با پزشک تیم صحبت کنم، فکر می کنم چیز خاصی نباشد، شاید سه یا چهار روز نیاز داشته باشد، نه بیشتر.”

سرمربی چلسی که نقش هازارد را کمی تغییر داده بود این بازیکن را بیشتر در محوطه جریمه میدیدیم، در این باره گفت:”در نیمه اول نه، اما در نیمه دوم بهتر شد، بازی کردن در محوطه جریمه خیلی سخت بود و آنها خیلی خوب تمام توپ هیی که برای ژیرو فرستادیم را قطع کردند. ما دو تا وینگر احتیاج داشتیم، هازارد در ۲۵ دقیقه پایانی خیلی خوب بود، بیشتر در سمت راست بود تا چپ، اما امروز برای مهاجم و دو وینگر ما روز سختی بود.”

سرمربی چلسی دلیل غیبت پدرو و مصدومیتی که از ناحیه کتف در بازی پیش آبی ها دچارش شد، را نیز اینگونه توضیح داد:”پدرو برای ما بازیکن خیلی مهمی است، چرا که او بهترین بازیکنی است که داریم و بدون توپ حرکت می کند، ما سعی می کنیم که او را تا آخر هفته برگردانیم، اما در حال حاضر چیزی نمی دانیم.”

ساری درباره جا افتادن فلسفه اش در تیم چلسی گفت:”ما نیاز داریم که توپ را سریع تر حرکت دهیم، ما نیاز داریم بدون توپ حرکت کنیم. ما در دو سه بازی گذشته در فاز دفاعی بهتر شده ایم، اما ما باید در مقابل تیم های تدافعی هم بهتر بازی کنیم، مخصوصا اینچنین بازی هایی…”

سرمربی ایتالیایی تیم چلسی درخصوص رویارویی تیمش در برابر لیورپول در بازی آینده اش گفت:”ما باید در مقابل یک تیم خیلی خوب بازی کنیم که با مربی خود ۴ سال است کار می کند. آنها در حال حاضر از ما جلو تر هستند، ما کارمان را ۳۵ یا ۴۰ روز قبل شروع کردیم، زمانی که بازیکنان از تیم های ملی آمدند، برای ما کمی زود است. باید کار کنیم و پیشرفت کنیم و شاید در یک سال به سطح لیورپول برسیم.”