زولا:‌ هازارد بهترین بازیکن لیگ برتر است

جانفرانکو زولا پس از پیروزی در برابر لیورپول، از ادن هازارد تمجید کرد و را یکی بهترین بازیکنان حال حاضر جهان نامید.
به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، جانفرانکو زولا مربی تیم فوتبال چلسی که توانست با همکاری در تیم کادر فنی و ساری، آبی ها را پیروز بازی حساس دیشب در لیگ کاپ و در برابر لیورپول کند، به عنوان نماینده کادر فنی مصاحبه بعد از بازی را انجام داد.

زولا، در واکنش به صحبت های کاراگر که هازارد را بهترین بازیکن لیگ برتر نامید، گفت:””من می خواهم این را در اول از هر چیزی بگویم، ادن یکی از بهترین بازیکن های اروپا است و مطمئنا کاری که امروز انجام داد و با گلش این را ثابت کرد. او بهتر و بهتر می شود. او کارهای درستی را در زمان درست انجام می دهد، آن هم در شیوه ای خارق العاده، من فکر می کنم جیمی (کاراگر) درست می گوید.”

زولا درباره ملاقات دوباره این دو تیم در هفته آینده و در لیگ برتر گفت:”من فکر نمی کنم که این بازی ربطی به آن داشته باشد، ما خیلی فشرده خواهیم بود. مطمئنا خیلی راضی هستیم و به با احساس خوبی به سراغ آن بازی خواهیم رفت، اما بازی شنبه متفاوت خواهد بود. امروز هم اگر عادلانه بگویم بازی نزدیکی بود و آنها خیلی خوب بازی کردند، آنها می توانستند برنده شوند و شانس برد را داشتند.”

وی ادامه داد:”آنها تیم خوبی هستند اما در آخر، ما برنده شدیم و چیزی را ندزدیمی، شنبه هم مانند این بازی خواهد بود، دو تیم فلسفه خود را خواهند داشت و هر تیمی بخواهد برنده شود تلاشش را خواهد کرد تا در روز شنبه هم برنده شود. امیدوارم که نوع بازی به همین شکل باشد، لذت بخش و تماشایی.”