باتشوایی: بازیکن بهتری شده و به چلسی برمیگردم

میچی باتشوایی که برای دومین بار از چلسی به طور قرضی جدا شده است، امیدوار است بتواند خودش را به ترکیب آبی ها برگرداند.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، میچی باتشوایی مهاجم بلژیکی تیم فوتبال چلسی که بعد از یک نیم فصل درخشان در دورتموند، راهی والنسیا شد تا بتواند یک فصل دیگر را در لیگی دیگر تجربه کند در خصوص آینده خود در چلسی صحبت کرده است.

باتشوایی که با گلزنی در لالیگا در چهار لیگ فرانسه، لیگ برتر، لالیگا و بوندسلیگا گل زنی کرده است در خصوص انتقال قرضی اش به والنسیا گفت:”کمی عجیب است، اما در عین حال جالب است. من سفر کرده ام و در زندگی کردن در کشور های متفاوتی را تجربه کرده ام. قادر بوده ام که ببینم آنها چطور فوتبال بازی می کنند.”

باتشوایی درباره تماس با باشگاه و یا ساری، گفت:”من با آنها صحبت نکرده ام، گاهی مدیر برنامه هایم با چلسی در تماس است، اما هرگز با ساری صحبت نکرده ام.”

وقتی از باتشوایی درباره انتقال و جدایی دائمی اش از چلسی سوال شد، گفت:”نه! من برای چلسی احترام خیلی خیلی زیادی قائلم و عاشق آنها هستم. این انتقال قرضی برای آماده سازی خودم خیلی مهم است تا نشان دهم که چه بازیکن خوبی هستم و به چلسی برگردم، به عنوان یک بازیکن بهتر. همه از تکنیکی بودن لالیگا خبر دارند و من هم بازیکن تکنیکی ای هستم.از این دید برای من خوب بوده است، اما همه لیگ ها برایم خوب بوده اند، من همه جا می توانم بازی کنم، آلمان و انگلستان هم برایم خوب بودند.”

با توجه به حضور اولیور ژیرو و آلوارو موراتا در خط حمله تیم چلسی فرصتی به باتشوایی نرسید و این بازیکن مجبور به ترک چلسی شد، اما آیا او می تواند فصل آینده به چلسی برگردد و جایگاهی ثابت در ترکیب آبی ها بدست بیاورد؟. باتشوایی در ادامه صحبت هایش از رفتن به چلسی گفت:”برای من خیلی سخت بود. من یک پسر جوان بودم که به یک باشگاه عظیم رفتم. رختکن پر از ستاره ها بود، خوشبختانه من ادن (هازارد) و تیبو (کورتوا) را داشم که با من صحبت می کردند و کارهایی انجام شده را توضیح می دادند. آنها به من کمک کردند تا احساس کنم در خانه هستم.”

وی ادامه داد:”من واقعا زمان های سخت و همچنین فوق العاده ای را داشته ام، زمان هایی مانند گلی که زدم و قهرمان شدیم همیشه در ذهنتان خواهد ماند.”