ساری:‌ موراتا باید اعتماد به نفسش را بیشتر کند

سرمربی تیم فوتبال چلسی بر این باور است که موراتا بعد از گلزنی اش می تواند اعتماد به نفس بیشتری داشته باشد.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، ساری سرمربی تیم فوتبال چلسی که از گلزنی آلوارو موراتا برای دومین بار در این فصل که باعث پیروزی تیمش شد خوشحال بود و در کنفرانس خبری بعد از بازی تیمیش برابر ویدی نیز به آن پرداخت.

ساری در این باره گفت:”من واقعا برای او خوشحالم. خیلی برایش مهم است که گلزنی کند، اما فکر می کنم برای او مهمتر این باشد که مسابقه خوبی داشته باشد. خیلی مهم است که چنین بازیکنی در تیم مانند بازی امشب او، بازی کند.”

وی ادامه داد:”آلوارو (موراتا)‌می تواند از این عملکردش دوباره شروع کند، او خیلی خوب بازی کرد و بهتر از بازی های قبلش بود. او باید از عملکردش راضی بوده و اعتماد به نفسش را تقویت کند. بعضی وقتها می تواند گل بزنید و بعضی وقت ها نمی توانید، اما نمایش شما مهم است.”

ساری اضافه کرد:”او بازیکن خیلی مهمی برای ماست، در این لحظه آلوارو و ژیرو را داریم، ما باید هر سه روز یک بازی انجام دهیم و فکر می کنم هر دوی آنها در این فصل ما خیلی مهم هستند.”

وقتی از ساری درباره شادی بعد از گل موراتا که کمی مانده بود تا او از خوشحالی اشک بریزد سوال شد، گفت:”اگر او می خواست بعد از گل اشک بریزد، امیدوارم که این اتفاق زیاد بیافتد.”

سرمربی چلسی همچنین درباره بازی تیمش گفت:”بازی سختی بود، در نیمه اول شانس گلزنی داشتیم اما این کار را نکردیم، پس در نیمه دوم کارمان سخت تر شد.ما شانس های گلزنی زیادی را خلق کردیم، اما دو سه موقعیت هم به حریف دادیم. اما ما می توانستیم در دفاع بهتر باشیم، اگر در موقعیت های خودمان قرار می گرفتیم و جلوی ضد حمله های آنها را می گرفتیم.”

ساری درباره سیستم بازی بسته ویدی و دفاعی بازی کردن این تیم نیز گفت:”آنها خیلی در فاز دفاعی منظم بودند، آنها خیلی پایین اما خوب دفاع می کردند و من را شگفت زده کردند چرا که در ضد حمله ها خیلی خطرناک بودند.”

ساری در انتها نیز با اشاره به دوباره دعوت شدن بارکلی به تیم ملی انگلستان گفت:”من برایش خیلی خوشحالم، او فصل قبل مصدومیت خیلی جدی ای داشته است، الآن بهبود پیدا کرده و بازی به بازی پیشرفت می کند. او می تواند در آینده باشگاه و تیم ملی بازیکن مهمی شود.”