چلسی ۱ – ۰ ویدی

تیم چلسی توانست دومین پیروزی خود در اروپا را در خانه اش با تک گل آلوارو موراتا جشن گرفته و یک گام دیگر برای صعود را بردارد.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران،  آلوارو موراتا توانست در نیمه دوم برای چلسی گلزنی کند تا آبی ها همچنان ۱۰۰ درصد بازی ها اروپایی خود را در این فصل با پیروزی پشت سرگذاشته باشند.

با توجه به بازی گذشته آبی ها در یونان در برابر پائوک که چلسی توانسته بود با یم گل آن را شکست دهد، با تکرار آن نتیجه دومین پیروزی ساری و چلسی در لیگ اروپا رقم خورد.

گل موراتا که بعد از گلش به آرسنال دومین گل این مهاجم در این فصل به شمار می رود، توانست سه امتیاز مهم را برای تیمش به ارمغان بیاورد.

در این بازی ساری با ۸ تغییر نسبت به بازی آخر تیمش در برابر لیورپول تیمش را راهی زمین مسابقه کرد، در بازی ای که در  نیمه اول آن هر دو تیم موقعیت هایی داشت که سهم چلسی از آن بیشتر بود که متاسفانه هیچکدام از آنها به گل تبدیل نشد.

اما نیمه دوم هم تفاوت چندانی نداشت و در چند صحنه کپا بود که دروازه چلسی را نجات داد تا در نهایت آبیها روی پاس زیبای ویلیان و ضربه تمام کننده موراتا، پیش افتاده و بازی را به سود خود به اتمام برسانند.

ترکیب چلسی: کپا، زاپاکوستا، کیهیل، کریستنسن، امرسون، لوفتوس چیک، فابرگاس، کواچیچ، پدرو (۵۴-هازارد)، موراتا، ویلیان (۷۴-موزس)

بازیکنان استفاده نشده: کابایرو، آلونسو، امپادو، کانته