خداحافظ کاپیتان، رهبر، اسطوره

اسطوره چلسی پس از ۲۳ سال پر افتخار در دنیای فوتبال، از این عرصه خداحافظی کرد. وی در بیانیه احساسی‌ خود از هواداران چلسی تشکر ویژه‌ای کرد.

به گزارش کانون رسمی‌ هواداران چلسی در ایران، متن بیانیه اسطوره چلسی به این شرح است:”پس از ۲۳ سال، تصمیم گرفتم که حالا زمان مناسبی است تا از دنیای فوتبال خداحافظی کنم.

باید از اشخاص زیادی تشکر کنم، از همسرم و دو فرزندم، برای حمایت‌هایشان در دوران حرفه‌ای من. نمی‌‌توانستم بدون شما این کار را انجام دهم. با تمام قلبم عاشق شما هستم.

از پدر و مادرم تشکر می‌‌کنم برای تمام از خود گذشتگی‌هایی‌ که برایم کردند هنگامی که یک خردسال بودم تا بتوانم به یک فوتبالیست حرفه‌ای تبدیل شوم. از برادرم که همیشه من را نصیحت و حمایت می‌‌کرد.

وقتی‌ ۱۴ ساله بودم بهترین تصمیم زندگی‌‌ام را گرفتم: امضای قرارداد با چلسی. کلمات نمی‌‌توانند توصیف کنند که تمامی اشخاص در چلسی برای من چه ارزشی دارند، به خصوص هواداران. آن ها درون و بیرون زمین همیشه من را حمایت کردند. من یک پیوند بسیار قوی با آن ها دارم. ما با هم خاطره‌های بسیار خوبی‌ را خلق کردیم. بدون شما نمی‌‌توانستم موفق شوم. برای من شما بهترین هواداران دنیا هستید. امیدوارم باعث افتخارتان شده باشم زمانی‌ که پیراهن این تیم را پوشیدم و بازوبند کاپیتانی را بستم.

می‌ خواهم از هم تیمی هایم، مربی‌ هایم، و تمامی افراد شاغل در باشگاه تشکر کنم. همکاری با آن ها افتخاری برایم بود. کسانی که من را کمک کردند تا ۷۱۷ بازی برای تیمی که عاشقش هستم انجام دهم. افتخار بزرگی‌ بود که به عنوان کاپیتان خدمت گذارشان باشم. آن ها همچنین من را کمک کردند تا برای تیم ملی‌ انگلستان بازی کنم و کاپیتان این تیم باشم که آرزوی بچگی‌‌هایم بود.

دوران حرفه‌ای من در باشگاه متعلق به چلسی است، اما از دورانی که در سال ۱۹۹۹ به عنوان بازیکن قرضی در خدمت ناتینگهام فارست بودم به نیکی‌ یاد می‌‌کنم چون به پیشرفت من بسیار کمک کرد.”

جان تری همچنین از آستون ویلا برای حضور ۱ ساله اش در این تیم تشکر کرد.

امروز بهترین مدافع تاریخ چلسی و لیگ برتر از فوتبال خداحافظی کرد. خداحافظی ای که برد شیرین چلسی مقابل ساوتهمپتون را به کام هواداران این تیم تلخ کرد.

از طرف کانون هواداران چلسی از تمامی زحمات کاپیتان و اسطوره تیممان تشکر می‌‌کنیم و برایش بهترین‌ها را در آینده حرفه ایش آرزو می‌‌کنیم. ما بی‌ صبرانه منتظر بازگشت جان تری به عنوان مربی‌ به تیم محبوبمان هستیم.

خداحافظ کاپیتان، رهبر، اسطوره…