آلونسو بزودی قراردادش را تمدید خواهد کرد

مارکوس آلونسو تایید کرد که با توجه به علاقه تیم های رئال مادرید و بارسلونا می خواهد با چلسی تمدید کرده و در این تیم بماند.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، مارکوس آلونسو که در تابستان مورد توجه تیم های رئال مادرید و بارسلونا قرار گرفته بود طی مصاحبه ای از علاقه اش برای تمدید با آبی ها خبر داد.

آلونسو گفت :”چیزی که می توانم بگویم این است که خیلی آرامش دارم و در چلسی خوشحالم و باشگاه هم باید با هم همراه باشد چرا که من هنوز دو سال دیگر از قراردادم مانده و آنها پیشنهاد تمدید قرارداد را داده اند.”

وی ادامه داد:”ما درباره آن صحبت می کنیم و صحبت ها درباره تمدید به مراحل پیشرفته خود رسیده است، اگر همه چیز خوب پیش برود فکر می کنم که قبل از پایان این ماه تمدید کنم، در روزهای آتی.”

آلونسو گفت:”کسی که توافق می کند پدرم است، من ۲۷ سال دارم و هنوز دو سال دیگر قرارداد پیش رو دارم و می خواهم تمدید کنم. چیزی که برای من مهم است این است که تا آنجا که امکانش باشد بازی ها و عناوین را با چلسی برنده شوم و این کار را با تیم ملی تکرار کنم. من درباره قراردادم خیلی آرامش دارم.”

آلونسو که در زمان کونته به چلسی آمد و حالا با ساری هم عملکرد خوبش را ادامه می دهد، گفت:”من با هر دو فرمول راحتم، من در ایتالیا هم در دفاع سه نفره بازی کرده ام و همه چیز برایم خوب بود. من دوست دارم وینگ بک بازی کنم. اما همچنین دوست دارم در سیستم کنونی ساری بازی کنم، سیستمی که خیلی شبیه شیوه بازی تیم لوئیس انریکه (تیم ملی اسپانیا)است. فوتبالی مدرن و پست هایی که فضا ها در آن خیلی مهم است.”