هازارد: رئال مادرید رویای کودکی من است

ادن هازارد ستاره بی چون و چرای این فصل تیم چلسی در مصاحبه ای از علاقه اش برای پیوستن به رئال مادرید صحبت کرد.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، ادن هازارد که توانسته به همراه تیم چلسی ۷ گل در فصل جاری به ثمر برساند، مهره چشم نواز تیم ساری و لیگ برتر بوده است.

این بازیکن بلژیکی که دو فصل دیگر با چلسی قرارداد دارد در یک صورت آماده مذاکره برای تمدید قراردادش با آبی ها می شود که خبری از رئال مادرید برای انتقالش نباشد!

ادن هازارد که در تابستان امسال اخبار زیادی مبنی بر انتقالش به مادرید را در رسانه ها می دید از سوی این تیم مادریدی پیشنهادی دریافت نکرد و در چلسی ماند تا بر عکس دوست صمیمی اش، تیبو کورتوا در لندن ماندنی شود.

اما به تازگی مصاحبه ای از این بازیکن از سوی تلگراف منتشر شده است که درخصوص آینده اش و رفتن این بازیکن ۲۷ ساله به تیم رویای بچگی اش صحبت شده است.

هازارد به خبرنگاران گفت:”نمی خواهم بگویم بله، یک قرارداد جدید امضا خواهم کرد و در آخر تمدید نکنم. من چیزی را می خواهم که برایم خوب باشد، اما خوب باشگاه را هم می خواهن چرا که باشگاه همه چیز به من داده است.”

گلزن این روزهای چلسی ادامه داد:”بعضی وقت ها در ذهنم و زمانی که صبح از خواب بیدار می شود هست که می خواهم بروم! گاهی اوقات هم می خواهم بمانم، تصمیم سختی است.”

او در خصوص علاقه شخصی اش به رئال مادرید گفت:”رئال مادرید بهترین باشگاه در جهان است،این از زمان کودکی ام در ذهن من هست، من درباره این باشگاه رویا پردازی می کردم. درباره آینده ام بعدا صحبت خواهیم کرد.”

به نظر می رسد ادن هازارد تا ژانویه منتظر تماس رئال مادرید خواهد بود، که اگر مطمئن شود این تیم می تواند او را به مادرید ببرد، دیگر برای تمدید قراردادش با آبی ها مذاکره نکند.

اما اگر هازارد تصمیم بگیرد که با چلسی تمدید کند، او با دستمزدی هفته ای ۳۰۰ هزار پوند تمدید خواهد کرد که این بازیکن را به گرانقیمت ترین بازیکن تیم تبدیل خواهد کرد.

 

نحوه نصب وب اپلیکیشن پیشرو

برای استفاده از وب اپلیکیشن پیشرو از طریق مرورگر سافاری وارد شوید!

۱. دکمه Share را در نوار پایین کلیک کنید.

۲. گزینه Add to Home Screen را فعال کنید.

۳. در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.

Add

نحوه نصب وب اپلیکیشن پیشرو

۱. دکمه More را در نوار بالا کلیک کنید.

۲. گزینه Add to Home Screen را فعال کنید.

۳. در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.

Add
کانون رسمی هواداران چلسی در ایران
برای نصب لمس کنید
و انتخاب
افزودن به صفحه اول
ادامه دادن در مرورگر