شوچنکو:‌ هازارد در چلسی هم می تواند بهترین بازیکن شود

آندری شوچنکو که سابقه بردن توپ طلا و بهترین بازیکن جهان را در کارنامه بازیکنی خود دارد، معتقد است هازارد اگر در چلسی بماند هم می تواند این جایزه را برنده شود.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، مهاجم سابق چلسی و سرمربی تیم ملی اوکراین در مصاحبه ای که انجام داد به شانس برنده شدن ادن هازارد در بالون دور و همچنین مصاحبه اخیر این بازیکن در خصوص انتقال به رئال مادرید برای بردن این جایزه پرداخت.

شوا در خصوص اینکه چرا مهاجمان شانس بیشتری در بردن این جایزه دارند گفت:”چرا همیشه مهاجم ها برنده جایزه های فردی می شوند؟ چون آنها مسئولیت این را دارند که حمله ها را تمام کنند، مردم همیشه دوست دارند گلهای به ثمر رسیده را ببینند. هازارد یک پدیده است، یک بازیکن فوق العاده، اما نتوانسته تا به حال در یک فصل ۲۰ تا ۲۵ گل بزند.”

وی با رد نظریه انتقال هازارد به رئال برای برد بالون دور گفت:”در این فصل او تا اینجا ۸ گل زده، پس او می تواند در راه رسیدن آن تعداد باشد. او همه شانس برای بردن بالون دور را دارد.”

شوچنکوی ۴۲ ساله گفت:”چلسی تیم خیلی خوبی دارد، با بازیکنانی خوب. سیستم بازی زیر نظر ساری برای بازیکنان خیلی خوب است، مانند این است که آنها فوتبال را خلق می کنند.تیم شروع خوبی داشته است، آنها هم فوتبال خوبی بازی کرده اند و هم خوب نتیجه گرفته اند.”

نحوه نصب وب اپلیکیشن پیشرو

برای استفاده از وب اپلیکیشن پیشرو از طریق مرورگر سافاری وارد شوید!

۱. دکمه Share را در نوار پایین کلیک کنید.

۲. گزینه Add to Home Screen را فعال کنید.

۳. در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.

Add

نحوه نصب وب اپلیکیشن پیشرو

۱. دکمه More را در نوار بالا کلیک کنید.

۲. گزینه Add to Home Screen را فعال کنید.

۳. در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.

Add
کانون رسمی هواداران چلسی در ایران
برای نصب لمس کنید
و انتخاب
افزودن به صفحه اول
ادامه دادن در مرورگر