ژیرو: جایی هستم که می خواستم

اولیور ژیرو به احتمال جدایی اش در چلسی در تابستان صحبت کرده است و چلسی را تیمی می داند که می خواسته آنجا باشد.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، مهاجم فرانسوی چلسی در تابستان فرصت این را داشت که از چلسی جدا شده و به کشورش برگردد، اما این کار را نکرد تا در جمع آبی ها بماند.

این بازیکن که در کمتر از ۱ سال پیش به چلسی آمده است، توانست در جام جهانی یکی از مهره ها مهم و تاثیرگذار دیدیر دشام و تیم ملی فرانسه بوده در سن ۳۲ سالگی خواست که در چلسی بماند.

تیم مارسی که همیشه یکی از مشتری های ژیرو بوده است بازهم این بازیکن را می خواست و برای انتقالش پیشنهاد داده بود، ژیرو در این خصوص گفت:”تماسی از سوی مارسی در سال گذشته بود، اما اتفاق جدی ای در ای تابستان نبود.”

وی ادامه داد:”من تازه به چلسی آمده بودم، نمی خواستم که بعد از سه ماه چمدان هایم را جمع کنم. برای من چلسی برترین باشگاه در انگلستان است، آنها بیشترین عناوین را در ۱۰ سال گذشته برنده شده اند،  من جایی هستم که می خواستم، پس چرا اینجا را ترک کنم؟”

ژیرو درباره آینده اش در تیم ملی فرانسه نیز گفت:”می توانست بعد از جام جهانی خیلی راحت باشد، من هنوز فکر می کنم می توانم برای تیم کار هایی بکنم و مربی هم همین احساس را دارد، من آماده هستم، می دانم بعد از خداحافظی از فوتبال، چقدر دلم برای بازی کردن تنگ خواهد شد. پس می خواهم از تمام لحظات لذت ببرم.”