ساری: هازارد مصدوم است، شاید اودوی بازی کند

ساری فکر می کند چلسی در بازی لیگ اروپای خود با پنج تا شش تغییر در ترکیب بازیکنانش خواهد داشت و بازیکنانی چون جورجینیو و ادن هازارد از ترکیب خارج خواهند شد.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، سرمربی تیم فوتبال چلسی در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش در برابر بوریسوف در مرحله گروهی لیگ اروپا شرکت کرد و در خصوص وضعیت تیم و بازیکنان خوب صحبت کرد. 

سرمربی آبی ها درباره استراحت دادن به بازیکنان ترکیب اصلی اش گفت:”این بازی مشکل بزرگی نخواهد بود چرا که ما بعد از پنج روز از بازی گذشته، بازی خواهیم کرد. مشکل در روز یکشنبه خواهد بود چرا که ما بعد از ۶۵ ساعت بازی خواهیم داشت. ما نیاز داریم تغییراتی بدهیم. ما باید فکر کنیم و مراقب باشیم. مطمئنا جورجینیو نیاز به استراحت دارد، او در دو بازی تیم ملی ایتالیا و چلسی و در هر بازی نزدیک به ۱۰۰ دقیقه بازی کرده است. پس زمان استراحت برای او خواهد بود.”

او همچنین در خصوص آماده نبودن ادن هازارد برای بازی فردا گفت:”فردا مطمئنا ادن هازارد هم بیرون خواهد بود، او دچار مشکل مصدومیت از کمرش شده است، ما سعی مکنیم که این مشکل را برای روز یکشنبه حل کنیم، فکر می کنم خیلی هم راحت نیست. بازیکن دیگری که بیرون است امپادو است چرا که از ناحیه زانو مصدوم شده است.”

وی ادامه داد:”فکر می کنم کریستنس در زمین بازی باشد اما درباره هادسون اودوی و لوفتوس چیک مطمئن نیستم، شاید آنها هم باشند.”

وقتی از ساری درباره مصدومیت هازارد و اینکه در بازی با یونایتد او را خیلی زدند، گفت:”من فوتبال انگلستان را به خاطر همین خیلی دوست دارم.سوال معمولی است که درباره مسی و رونالدو هم میشود پرسید. فکر می کنم معمول باشد ما به طور خاص با منچستر یونایتد مشکلی نداریم.”

سرمربی آبی ها در خصوص بازی پیش روی خود نیز گفت:”در اروپا همه چیز سخت است، دو بازی قبلی راحت نبود، پس ما باید از نظر ذهنی آماده یک بازی سخت شویم چرا که حریفمان در فصل گذشته فقط ۴ بار شکست خورده است و فکر می کنم برای آنها فصلشان به زودی تمام خواهد شاد، این فصل در بازی های خارج از خانه بهتر از بازی های خانگی بودند، پس کار راحتی نداریم.”