آلونسو: هواداران برای ماندن در چلسی مهم بودند

مارکوس آلونسو بعد از تمدید قراردادش با چلسی تا سال ۲۰۲۳ در کنفرانس خبری پیش بازی تیمش در برابر بوریسوف شرکت کرد.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، مارکوس آلونسو که دو فصل قبل و در اولین فصل حضور آنتونیو کونته از فیورنتینا به چلسی آمد، توانست به یکی از بازیکنانی در ترکیب چلسی باشد که جایگاه ثابتی در تیم اصلی باشگاه داشته باشد و از این تیم، به تیم ملی کشورش برسد.

آلونسو درباره مذاکرات تمدید قراردادش که سر انجام نتیجه داد، گفت:”چند ماهی می شود که صحبت می کنیم، اما همیشه خواست من این بوده که در اینجا بمانم. من جایی هستم که می خواهم باشم. از اینکه در نهایت تمدید کرده ام خیلی خوشحالم. جو اینجا همیشه خوب بوده است.”

وی ادامه داد:”من با بازیکنان، کادر فنی خیلی خوشحالم، همچنین هواداران هم برای ماندن من خیلی مهم بودند،من همیشه عشق و محبت را در تمام بازی ها حس می کنم، چه در بازی خانگی و چه خارج از خانه، آنها هم برای من مهم هستند.”

مدافع چپ چلسی گفت:”برنامه باشگاه هم برایم خیلی مهم بود، من دو سال است که اینجا هستم، ما دو جام را برده ایم و من تشنه برد های بیشترم. اینجا جایی است که می خواهم برنده شوم و پیشرفت کنم.”

آلونسو در واکنش به صحبت ساری که گفته بود او می تواند به یکی از بهترین مدافع چپ های اروپا باشد، گفت:”کلمات زیبای او (ساری) است، این همیشه رویای من بوده است تا به یکی از بهترین ها در پست خودم تبدیل شوم. این چیزی است که برایش کار می کنم، می دانم می توانم پیشرفت کنم و بهتر شوم. وقتب مائوریتزیو ساری آمد من فقط درباره او چیزهای خوب می شنیدم، اما الآن می توانم بگویم که او یک مربی فوق العاده است.ما با او خوشحالیم و از فوتبال لذت می بریم، ما می دانیم که تازه اول راه هستیم.”

این بازیکن اسپانیایی که قبل از آمدن ساری وینگ بک چپ چلسی بود، بعد از آمدن این مربی جدید به یکی از چهار مدافع تیمش تبدیل شد، خود او این چنین می گوید:”تنها چیزی که مهم بود این بود که به شرایط عادت کنم، من در چند سال گذشته در پست های مختلفی بازی کرده ام. اما برگشت به چهار مدافع چیزی بود که در کل زندگی ام بازی کرده ام، من می دانم که این پست چطور است، تنها چیزی کهم مهم بود این بود که عادت کنم و دوباره از نظر ذهنی عوض شوم. من احساس می کنم در این روش خوب بازی می کنم و نتایجی که گرفتیم که خوب بوده است.”

وی ادامه داد:”همه ما در محوطه جریمه دفاع می کردیم، و حالا ساری از ما چیز دیگری می خواهد و ما هم به آن عادت می کنیم. من در تمرین ها خوب کار می کنیم و در بازی ها هم از همان اولین بازی های پیش فصل خوب بوده ایم. ما هنوز در حال بهتر شدن هستیم، هنوز فضا های زیادی برای پیشرفت وجود دارد و کاری که ما باید بکنیم این است که به کارمان ادامه بدهیم.”