ساری: لوفتوس چیک مناسب فوتبال من است

ساری در کنفرانس خبری اش، در تمجید بازیکنان و لوفتوس چیک صحبت کرد و این بازیکن را مناسب سبک بازی مد نظرش نامید.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، روبن لوفتوس چیک که توانست با هتریک خود در بازی دیشب که با نتیجه ۳ – ۱ به سود چلسی به اتمام رسید، خیالشان تا حدی از صعود به مرحله بعدی راحت شده است.

ساری درباره عملکرد این بازیکن ۲۲ ساله که به خاطر شروع فوتبالش در آکادمی چلسی و رسیدن به تیم اصلی از محبوبیت بالایی در استمفوردبریج برخوردار است، گفت:”او خیلی خیلی خوب بازی کرد. در فاز هجومی عالی بود. من قبلا و از شروع فصل فکر می کردم که او واقعا بازیکن خوبی بوده است.”

وی ادامه داد:”الآن هم همین فکر می کنم، اما فکر کنم شاید او در سبک فوتبال من خوب است، او پیشرفت می کند و همچنین نیاز دارد در فاز دفاعی بهتر شود. اما این فقط برای لوفتوس نیست.”

ساری گفت:”در حال حاضر ما برای دو پست هافبک خود چهار بازیکن داریم که سه تای آنها شخصیتی شبیه به هم دار،د. هافبک های هجومی، فقط کانته است که یک هافبک دفاعی است.”

او اضافه کرد:”برای من خیلی سخت است که دو مهاجم هجومی را از ابتدا در ترکیب بگذارم. اما امیدوارم که در آینده بتوانم این کار را بکنم، اما نیاز دارم که مطمئنا به همکاری بازیکنان نیز نیاز دارم. نیاز دارم که آنها در فاز دفاعی بهتر شوند.”

ساری همچنین درباره سختی انتخاب ترکیب تیمش گفت:”من برای انتخاب ۱۱ بازیکن و ترکیب شروع بازی مشکل دارم. من ۲۸ بازیکن دارم و نمی دانم که چطور این مشکل را حل کنم. من فقط می توانم از ۱۵ یا ۱۶ بازیکن بخواهم بازی کنند.”

وی ادامه داد:”من با شخصیت هافبک ها مشکل تاکتیکی دارم. ما نیاز داریم که کار کنیم، آنها باید در فاز دفاعی پیشرفت کنند. با این سه هافبک می توانم امتحان کنیم، اما نیاز داریم که کار کنیم و بازیکنان باید همکاری کنند.”