بارنلی ۰ – ۴ چلسی

چلسی توانست در روز غیبت ادن هازارد، بارنلی را در خانه اش با نتیجه ای مقتدرانه شکست داده و در کورس بماند.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، تیم ساری در حالی که تنها بعد از سه روز از بازی اروپایی خود در یک مسابقه حساس به میهمانی بارنلی رفته بود توانست با گل های آلوارو موراتا، راس بارکلی، ویلیان و لوفتوس چیک میزبان خود را شکست دهد.

آلوارو موراتا که به یکی از نگرانی های هواداران و کادر فنی تبدیل شده بود توانست یک بازی قابل قبول از خود به نمایش گذاشته و گل اول تیمش را با پاس زیبای بارکلی به ثمر برساند و چندین بار موقعیت های خطرناکی را خلق کند.

راس بارکلی نیز که در سه بازی پیاپی لیگ برتر برای آبی ها گلزنی کرده است توانست بازی قابل قبولی از خود به نمایش گذاشته و جایگاهش را در ترکیب ساری مطمئن تر کند.

ویلیان دیگر زننده گل چلسی نیز که در نبود هازارد ماموریت این را دارد که جای خالی این بازیکن را پر کند توانست با گلی که زد، بازی خوبش را تکمیل کند، او یک پاس خوب نیز در دقیقه ۷۵ به ژیرو داد که این مهاجم توپ را با فاصله ای کم به بیرون زد.

پدرو که برای بار دیگر در لیگ برتر، به ترکیب اصلی برگشته بود، خیلی زود و در همان نیمه اول دچار مصدومیت شد تا ساری اولین تعویضش را بالاجبار انجام دهد و لوفتوس چیک را به جای پدرو وارد زمین کند.

اما فابرگاس که دچار مصدومیت شده بود، بالاخره توانست شرایط بازی بدست آورده و در نیمه دوم به جای جورجینیو وارد زمین شد.

در دقیقه ۹۰+۱ چلسی فرصت این را داشت که گل چهارم را به ثمر برساند، اما ضربه سر ژیرو به تیر افقی دروازه برخورد کرد تا رسیدن به گل چهارم چلسی کمی با تاخیر بانجامد و در ۲ دقیقه بعد از اینکه موقعیت گلزنی از دست رفت، لوفتوس چیک که در بازی گذشته خود هتریک کرده بود، توانست گل چهارم تیمش و اولین گل خود را در لیگ برتر با پیراهن چلسی به ثمر برساند.

 

ترکیب چلسی: کپا، لوئیز، رودیگر، آلونسو، آزپلیکوئتا، کانته. بارکلی، جورجینیو (۷۸-فابرگاس)، ویلیان، پدرو (۳۰-لوفتوس چیک)، موراتا (۷۴-ژیرو)

بازیکنان استفاده نشده: کابایرو، کواچیچ، زاپاکوستا، کیهیل

گل ها: موراتا (۲۲)، بارکلی (۵۷)، ویلیان (۶۳)