زولا: بازی سختی را با تیم لمپارد خواهیم داشت

زولا بر این باور است که لمپارد تیم خوبی را ساخته است و از بازگشتش به استمفوردبریج استقبال خواهد کرد.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، جانفرانکو زولا مربی تیم فوتبال چلسی به عنوان نماینده کادر فنی در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش در برابر داربی کانتی حضور پیدا کرد در خصوص مسائل مختلف این بازی صحبت کرد.

زولا که در چلسی، دوره ای را با لمپارد بازی کرده است و تجربه نشستن روی نیمکت رقیب چلسی را دارد، در خصوص بازگشت لمپارد به استمفوردبریج، گفت:”من مطمئنا برای او شب بزرگی خواهد بود، من در شرایط مشابهی بودم وقتی که برای اولین بار با وستهم به استمفوردبریج آمدم.”

وی ادامه داد:”من مطمئنم او به بازی فردا خیلی خوش بین است، ما هم همینطور هستیم، ما مفتخریم که به او خوش آمد بگوییم. او در باشگاه یک اسطوره است، او کارهای زیادی برای باشگاه انجام داده است. ما برای آینده مربیگری اش بهترین آرزو ها را داریم.”

زولا گفت:”شخصا می توانم بگویم که مفتحر بودم که چند سالی در کنار او بازی کنم، ما زمانی هایی را با هم گذراندیم و تنها مربوط به بازی در زمین مسابقه نیست، اما همچنین ما در زمین تمرین با هم بودیم. برای من شگفت انگیز نبود که او در نقشش خوب باشد، او همیشه بهترین رفتار را با خودش به بازی می برد و این باعث می شود در این بازی خوب باشد.”

جودی موریس، بازیکن سابق چلسی که در کنار زولا هم بازی کرده است، بعد از مربیگری در آکادمی چلسی، حالا به کمک مربی لمپارد تبدیل شده است، سرمربی چلسی در خصوص او گفت:”من نمی خواهم جودی را فراموش کنم، او را به هنوان مربی نمی شناسم و با او برخوردی نداشته ام، اما همه در باشگاه درباره توانایی های مربیگری او صحبت می کنند، از چیزهایی که در بازی دربی دیده ام، آنها با هم واقعا خود کار می کنند.”

زولا درباره پیروزی دربی کانتی در برابر یونایتد نیز صحبت کرد و گفت:”ما درباره آنها تحقیق خواهیم کرد، ما نقاط قوت آنها را می دانیم و روی آنها با هم کار می کنیم، ما به تازگی به ارزش آنها احترام می گذاریم، چرا که می دانیم چه تیم خوبی هستند. آنها بازیکنان خوبی دارند، برای مثال مسون مانت که متعلق به چلسی است، همچون تام لاورنس، هری ویلسون، دیوید ناگنت. ما می دانیم که آنها در خط حمله کیفیت خوبی دارند، ما یک بازی با احترام زیاد به آنها را پیش رو داریم. در غیر این صورت در مشکل خواهیم افتاد.”

مربی چلسی پس از تایید عدم حضور ادن هازارد در این بازی، در خصوص دیگر مصدومان تیمش گفت:”پدرو که مشکل عضلانی داشت آماده است، او یکشنبه استراحت کرده. او بهتر می شود اما هنوز کمی مشکل دارد اما نمی دانیم که آماده می شود یا نه. ما فردا (چهارشنبه) شرایطش را بررسی خواهیم کرد. اولیور ژیرو هم کمی روی یکی از پاهایش مشکل دارد، او را هم فردا چک خواهیم کرد. اتان امپادو، روز گذشته به تمرینات برگشته است، اما درخصوص اینکه در ترکیب باشد یا نه بعدا تصمیم می گیریم.”

وقتی از زولا درباره عملکرد فوق العاده هازارد در بازی گذشته چلسی در لیگ کاپ و در برابر لیورپول سوال شد گفت:”او گل فوق العاده ای را زد. با قدرت تمام کرد و توانایی انی را داشت که از چند بازیکن عبور کند. همه، مثل خودم خشکشان زده بود، ما در آن موقعیت توقعش را نداشتیم، اما این توانایی بازیکنانی چون ادن هازارد است. آنها می توانند اتفاقات را به گل تبدیل کنند.”

 

او درباره فصل خوب خود و تیمش در کنار ساری، گفت:”ساری به عنوان یک مربی خوب که با تیمش سخت کار می کند شناخته می شد، او به همه چیز توجه می کند. دلیل موفقیت او به خاطر توانایی هایش برای سخت کار کردن با تیمش است. روی این توانایی تیمی را اضافه کنید که به توصیه های او گوش می دهد. بازیکنان از کاری که او می کنند سود می برند. برای مثال راس بارکلی و روبن لوفتوس چیک و برخی از دیگر بازیکنان توصیه های او را به خوبی می گیرند. آنها از نوع فوتبال لذت می برند و سعی می کنند خودشان را تطابق بدهند.”

زولا درباره رقابت میان راس بارکلی و دوره بازیکنی لمپارد، گفت:”فرانک لمپادر در محوطه جریمه حریف بهترین هافبکی بود که من دیده ام. فکر می کنم راس دوست دارد بیشتر با توپ بازی کند و در پاس کاری ها شریک باشد. چیزی که در چند هفته پیش دیده ام توانایی گلزنی اش است که به خوبی پیش می رود. من از اول می دانستم او چنین توانانیی دارد. اما در ابتدا آن را نشان نمی داد چرا که در حال آموختن تاکتیک هایی بود که نیاز داشت و حالا او آزادی بیشتری دارد.”

نحوه نصب وب اپلیکیشن پیشرو

برای استفاده از وب اپلیکیشن پیشرو از طریق مرورگر سافاری وارد شوید!

۱. دکمه Share را در نوار پایین کلیک کنید.

۲. گزینه Add to Home Screen را فعال کنید.

۳. در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.

Add

نحوه نصب وب اپلیکیشن پیشرو

۱. دکمه More را در نوار بالا کلیک کنید.

۲. گزینه Add to Home Screen را فعال کنید.

۳. در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.

Add
کانون رسمی هواداران چلسی در ایران
برای نصب لمس کنید
و انتخاب
افزودن به صفحه اول
ادامه دادن در مرورگر