لمپارد:‌ من خیلی خوش شانس هستم

فرانک لمپارد اسطوره بی چون و چرای باشگاه چلسی، شب گذشته با تیم دربی کانتی به ورزشگاه آبی ها برگشت که با استقبال بی سابقه ای رو به رو شد.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، فرانک لمپارد که به عنوان اولین تجربه مربیگری اش سکان هدایت تیم دربی کانتی را دارد، پس از پیروزی در مقابل خوزه مورینیو و منچستر یونایتد، خود را به یک هشتم نهایی لیگ کاپ رسانده بود که شب گذشته در برابر چلسی شکست خورد و از این مسابقات خارج شد.

اما لمپارد شب پر احساسی را در استمفوردبریج تجربه کرد، هواداران در ابتدا و انتهای بازی او را به شدت تشویق کردند و پرچم های بزرگی از تصویر و نام را در ورزشگاه به نمایش گذاشته بودند.

فرانک لمپارد پس از این بازی در کنفرانس خبری خوب گفت:”من از هواداران چلسی خیلی ممنونم، آنها می دانند که درباره آنها چه احساسی دارم.”

وی ادامه داد:”خیلی بی سر و صدا از چلسی جدا شدم که من را در آن زمان کمی ناراحت کرد، اما الآن مهم نیست. من چیزی بدست نیاوردم اما خاطرات فوق العاده ای که در گذشته داشتم و اینطور تشویق شدم، من فرد خوش شانسی هستم.”

لمپارد همچنین درباره شکست تیمش گفت:”من ناراحت نیستم و افتخار می کنم، دیدن چنین عملکردی تنها من را خوشحال می کند.”

وی ادامه داد:”با بازیکنان و کادر فنی چلسی در زمین صحبت کردم و زمانی که آنها می گویند ما چقدر خوب بازی کردیم،می دانید…من به این باشگاه احترام می گذارم، اما به بازیکنان دربی کانتی افتخار می کنم.”