آیا آرون رمزی جایی در چلسی خواهد داشت؟

به نظر می رسد مسئولان باشگاه چلسی درباره ارسال پیشنهاد برای جذب آرون رمزی از آرسنال دوباره تصمیمی گیری خواهند کرد.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، چلسی همچون بسیاری از باشگاه های دیگر پیگیر شرایط آرون رمزی، هافبک ولزی تیم آرسنال است، بازیکنی که از سوی باشگاهش شنیده است که دیگر در برنامه های آتی آنها جایی نخواهد داشت.

چلسی که در تابستان هم این بازیکن را می خواسته است، حالا با عملکرد خیره کننده راس بارکلی و لوفتوس چیک مواجه شده است که تصمیم گیری درباره رمزی را دچار شک کرده است و چلسی نمی خواهد ترافیک خط میانی تیمش را بیشتر کند.

راس بارکلی در سه بازی آخر خود در لیگ برتر توانسته برای آبی ها گلزنذی کند و خودش را به تیم ملی انگلستان و تیم ساوتگیت برساند.

از سویی دیگر لوفتوس چیک که شانس بازی در ترکیب آبی ها را براحتی بدست نمی آورد، توانسته در سه بازی اخیر خود برای آبی ها ۴ گل به ثمر برساند.

اگر نگاهی به خط میانی چلسی بیاندازیم، انگولو کانته، سسک فابرگاس، کواچیچ که از رئال مادرید به طور قرضی به استمفوردبریج آمده و حتی دنی درینکواتر، ترافیک شدیدی را در خط میانی چلسی بوجود آورده اند.

اما یک سوال بزرگ برای هیئت مدیره باشگاه و ساری وجود دارد. اینکه آیا فابرگاس ۳۱ ساله با تمدید قرارداد در انتهای فصل رو به رو خواهد شد؟ او در تابستان قراردادش تمام خواهد شد و بعید به نظر می رسد که آبی ها با او تمدید کنند.

همچنین دنی درینکواتر هیچگاه نتوانست بعد از انتقال به چلسی در ترکیب اصلی تیم جایگاهی پیدا کند و اکثر بازی ها را از سکو ها تماشا کرد.

کواچیچ هم که به طور قرضی در چلسی حضور دارد، نمی تواند اطمینان را به مسئولان این تیم بدهد که می توانند روی او برنامه ریزی کنند و هیچ بعید نیست که این بازیکن به باشگاه مادر برگردد.

اما رمزی ۲۸ ساله می تواند برای حداقل ۳ فصل دیگر عملکرد قابل قبول خود را نگهداشته و به خدمت تیم باشد، مسئله ای که می تواند آبی ها را به فکر فرو ببرد.

باشگاه چلسی در حال حاضر برنامه ای ندارد که در ژانویه بدنبال بازیکنی با توانایی های مشابه با بارکلی و لوفتوس چیک باشد، اما منچستر یونایتد و لیورپول می توانند رقیبان چلسی برای انتقال این بازیکن به شمار بیایند، بازیکنی که در این فصل توانسته ۱۲ پاس گل به نام خود ثبت کند.