ساری:‌درینکواتر و موزس باید پیشرفت کنند تا بمانند

سرمربی چلسی به صورت واضح درباره آینده درینکواتر و موزس صحبت کرد و زنگ خطر برای جدایی آنها را به صدا در آورد.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، دنی درینکواتر و ویکتور موزس که با آمدن ساری دیگر شانس چندانی برای حضور در ترکیب آبی ها نداشته اند به درب های خروجی باشگاه نزدیک تر از پیش شده اند.

درینکواتر که بعد از انتقال ۳۵ میلیون پوندی اش از لستر سیتی به چلسی نتوانست حتی در تیم کونته هم عملکرد خوبی از خود نشان دهد، حالا با چالش جدیدی رو به رو است و ساری به او اولتیماتوم داده است که اگر می خواهد در چلسی بماند باید بهتر شود.

ویکتور موزس، یار کلیدی آنتونیو کونته در قهرمانی در لیگ برتر نیز روز های خوبی را در استمفوردبریج تجربه نمی کند، این بازیکن نیجریه ای که که این فصل ۶ بار برای چلسی بازی کرده است نیز نمی تواند ماند خودش در چلسی را تضمین کند.

روز گذشته و زمانی که در کنفرانس خبری پیش بازی با کریستال پالاس از ساری در خصوص آینده این دو بازیکن سوال شد، گفت:”نمی دانم، آنها باید پیشرفت کنند، اما از نظر شخصیتی کمی متفاوت هستند.”

ساری اضافه کرد:”موقعیت درینکواتر با توجه حضور دو هافبک در میانه زمین برای من مناسب نیست. من به او دو ماه پیش گفتم که چه فکری می کنم درباره وضعیتش.”

اما ساری نظر متفاوتی نسبت به موزس دارد، در باره این بازیکن گفت:”موزس مناسب است که بیشتر وینگ بک بازی کند تا وینگر یا مدافع.”

وی درباره احتمال فعالیت در نقل و انتقالات زمستانه گفت:”مطمطئنا اگر به دسامبر و ژانویه نگاه کنیم، ما نیاز خواهیم داشت تا برای لیگ برتر تغییراتی بدهیم، چرا که در هر سه روز یک بازی خواهیم داشت. پس ما هم مطمئنا نیاز به تغییر داریم.”

نحوه نصب وب اپلیکیشن پیشرو

برای استفاده از وب اپلیکیشن پیشرو از طریق مرورگر سافاری وارد شوید!

۱. دکمه Share را در نوار پایین کلیک کنید.

۲. گزینه Add to Home Screen را فعال کنید.

۳. در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.

Add

نحوه نصب وب اپلیکیشن پیشرو

۱. دکمه More را در نوار بالا کلیک کنید.

۲. گزینه Add to Home Screen را فعال کنید.

۳. در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.

Add
کانون رسمی هواداران چلسی در ایران
برای نصب لمس کنید
و انتخاب
افزودن به صفحه اول
ادامه دادن در مرورگر