بالاک: چلسی باید مسئولیت بیشتری به هازارد بدهد

میشائیل بالاک در خصوص احتمال جدایی هازارد از چلسی و نحوه برخورد این باشگاه با ستاره خود برای راضی کردن او برای ماندن در لندن پرداخته است.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، بالاک که خود سابقه حضور در ترکیب چلسی را داشته و خاطرات خوبی را با این تیم به ارمغان آورده است حالا به عنوان هوادار چلسی در کنار این تیم است و مسائل فنی و غیر فنی آن را دنبال می کند.

او در مصاحبه ای با وب سایت گل در خصوص شرایط هازارد در چلسی صحبت کرد و برای نگهداشتن او در چلسی به باشگاه سابقش این چنین پیشنهادی داد:”باید به او خیلی پول بدهند!”

بالاک ادامه داد:”اما مهم تر از آن، این است که به او چشم انداز آینده ای برای آینده بدهیم، باید به او بگویید که چقدر مهم است، از او بپرسید که چه چیزهایی از باشگاه می خواهد و مسئولیت بیشتری به او بدهید.”

وی ادامه داد:”باید پیدا کنید که او چه چیزهایی می خواهد، از او بپرسید که آیا خوشحال است یا نه. مطمئنا شما می خواهید چیزهایی را ببرید و به تا آنجا که می توانید به موفقیت های فردی برسید. این طبیعی است که به دیگر تیم ها نگاه کنید و به آنها فکر کنید کنید که با آن باشگاه به چیزی دست خواهم یافت؟”

بالاک گفت:”هرکسی که عاشق چلسی است می خواهد هازارد بماند. چلسی باشگاه بزرگی است و همیشه بازیکنان و مربیان در بالاترین سطح با هم رقابت می کنند. خود او (هازارد) فقط می تواند پاسخ بدهد که بدنبال چه چیزی است. نظریه او چیست و به باشگاه نشانه هایی نشان دهد.”

او اضافه کرد:”این مثال خوبی است که وقتی می بینید بعضی از بهترین بازیکنان در تیمشان خوشحال هستند.عملکردشان چطور است و برای تیم خوب کار می کنند. این رابطخ خوب است، جو تیم خوب است. من همیشه گفته ام که او یک بازیکن خارق العاده است.”

اسطوره فراموش نشدنی فوتبال آلمان گفت:”از دیدگاه من، او باید مسولیت بیشتری در تیم داشته باشد. نه اینکه فقط از بازی فردی اش و آزادی اش در زمین لذت ببرد، کاری که شبیه آنچه الآن انجام می دهد. بازیکنان گاهی نمی خواهند چنین بار سنگینی را روی شانه های خود داشته باشد.”

بالاک گفت:”من فکر می کنم او بازیکنی است که باید در تیم چنین باشد، شما می دانید که چقدر برای خودتان مهم است و در بازی چطور می توانید آن را کنترل کنید. اگر این چنین نباشد به تیمی می روید که در مرحله ای دیگر باشید.”