ساری:‌ فکر نمی کنم خوب بازی کرده باشیم

ساری که پس از پیروزی تیمش در برابر باته، دیگر خیالش از صعود به مرحله حذفی راحت شده بود به مصاحبه ای پس از این بازی پرداخت.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، تیم ساری توانست شب گذشته در بلاروس، باته بوریسف را در خانه اش شکست داده و با یک گل اولیور ژیرو آنجا را ترک کند تا به رکورد ۱۰۰ درصد پیروزی خود در این فصل ادامه دهد.

وقتی از ساری درباره بازی سوال شد گفت:”من فکر نمی کنم که خیلی خوب بازی کردیم، من نیمه اول را دوست نداشتم چرا که توپ را در عرض و به آرامی انتقال می دادیم، پس بازی سخت و خطرناکی بود، در ۲۰ دقیقه اول نیمه دوم بهتر بود اما ما نتوانستیم ۱۵ دقیقه پایانی را هم کنترل کنیم.”

وی ادامه داد:”در اینجا خوب بازی کردن کار آسانی نبود. همه چیز آماده بود تا بد بازی کنیم، اما فکر می کنم که می توانستیم بهتر باشیم.”

سرمربی آبی ها درباره گلزنی اولیور ژیرو گفت:”من از او راضی هستم، او بازیکن خیلی مهمی برای ماست،خیلی برای تیم مفید است اما من خوب می دانم که مهاجم می خواهد گل بزند. این گل برای اعتماد به نفسش خیلی مهم بود. من نمی خواهم او نگران گلزنی اش باشد، چرا که او خیلی برای ما مهم است.”

او درباره صعود به مرحله بعد نیز گفت:”من فکر می کنم هدف اول مسابقات صعود به دور بعد بود و هدف دوم اول شدن در گروه. پس فکر می کنم ما باید امتیاز های بیشتری بگیریم. این خیلی مهم است چرا که ما می توانیم دوباره در ماه فوریه (بهمن) بازهم درباره این رقابت ها صحبت کنیم، وقتی که ما هدف دیگری خواهیم داشت.”

ساری همچنین درباره باته گفت:”من می توانم بگویم آنها به خوبی بازی کردند، آنها در نیمه اول خیلی خوب دفاع کردند، همچنین در ابتدای نیمه دوم. آنها در ۱۰ دقیقه پایانی هم خوب حمله کردند. در آخر آنها خوش شانس نبودند و می توانستند بازی را به تساوی بکشند. آنها خیلی خوب بازی کردند، مطمئنا بهتر از بازیشان در استمفوردبریج بودند.”