ساری:‌ در دفاع فاجعه بودیم

ساری معتقد است تیمش مشکلات زیادی دارد که باید روی آنها کار کرده تا بتوانند در ادامه لیگ برتر پیشرفت کنند.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، ساری که اولین شکستش را در تیم چلسی تجربه کرد از این نتیجه راضی نبود.

وی در کنفرانس خبری پس از بازی تیمش گفت:”من خیلی خوب می دانستم که مشکلاتی داریم که بتوانیم حل کنیم، امروز برای همه مشخص شد. من امیدوارم برای بازیکنان چرا که من به آنها هفته گذشته گفته بودم که مشکل بزرگی در بازی داشتیم و امروز هم همانطور بود. اما سطح حریف متفاوت بود و در ۱۶ دقیقه بازی ۲-۰ بود. این اولین مشکل بود اما امروز مشکلات زیادی داشتیم چرا که ما خیلی بد بازی کردیم، از نظر فیزیکی، ذهنی، تاکنیکی مشکل داشتیم، مخصوصا در ۲۵ دقیقه ابتدایی. پس ما کار های زیادی داریم که باید انجام دهیم، اما قبل از بازی هم می دانسیتم و الآن برای همه واضح شد، امیدوارم اول برای بازیکنانم مشخص شده باشد.”

ساری ادامه داد:”ما باید در تمرینات کار کنیم، می دانید که کار راحتی نیست، متاسفانه وقت نداریم و باید هر سه روز بازی کنیم، اما خیلی سخت است که در تمرینات بتوانیم با تک تک بازیکنان کار کنیم، ما تنها وقت برای آماده شدن برای بازی بعدی داریم.”

او اضافه کرد:”ما باید کاری کنیم، چرا که امروز کار دفاعی فاجعه بود. من تنها به خط دفاعی فکر نمی کنم، فاز دفاعی، بازیکنان هجومی خیلی بد پاس می دادند، مدافعان هم مدافعان را خوب پیدا نمی کردند و خط دفاع هم فاجعه بود.”

سرمربی آبی ها گفت:”بعد از گذشت ۵ دقیقه خیلی واضح بود که استفاده کردن از جورحینیو به طور معمول خیلی سخت بود. ما باید توپ را از دفاع خود باید به نیمه آنها می فرستادیم و تنها برای این کار یک یا دو ثانیه توپ را در اختیار داشتیم. ما شگفت زده نشدیم چرا که معمولا ۴-۲-۳-۱ یا ۴-۳-۳ بازی می کنیم اما امروز ۴-۳-۱-۲ بازی کردیم.”