چلسی ۴ – ۰ پائوک

تیم فوتبال چلسی توانست با پیروزی در برابر پائوک به عنوان صدرنشین گروه خود به مرحله حذفی صعودی آسان را داشته باشد.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، در شبی که چلسی پس از شکست در برابر تاتنهام خود را آماده بازگشت به یک پیروزی مهم می کرد بعد از اخراج مدافع پائوک در دقیقه ۷ بازی، توانست یک پیروزی شیرین را بدست آورده و با ۱۵ امتیاز به عنوان تیم اول صعود خود را به مرحله بعد تضمین کند.

چلسی در دقیقه ۲۶ توسط پدرو در پشت محوطه جریمه حریف صاحب یک موقعیت شد که این بازیکن اسپانیایی توپ را به ژیرو فرستاد تا او بتواند گل اول آبی ها را به نام خود ثبت کند.

در دقیقه ۳۷ اولیور ژیرو که روز خوبش را پشت سر می گذاشت توانست پاس بی نقص فابرگاس را در محوطه ۵ و نیم متر به سر ضرب وارد دروازه پائوک کند.

دقیقه ۶۰ زمانی بود که هادسون اودوی مزد بازی خوبش را گرفت و پس از آنکه در نیمه اول یک بار توپ را به تیرک دروازه کوبید، تور دروازه پائوک را برای بار سوم به لرزه انداخت.

اما این پایان میل چلسی به گلزنی نبود، آلوارو موراتا که در نیمه دوم جایگزین اولیور ژیرو شده بود توانست گل چهارم تیمش را به نام خود ثبت کند.

ترکیب چلسی: کپا، زاپاکوستا (۶۳-امپادو)، کریستنسن، کیهیل، امرسون، بارکلی، فابرگاس، لوفتوس چیک، پدرو (۶۷-ویلیان)، ژیرو (۷۵-موراتا)، هادسون اودوی

بازیکنان استفاده نشده: کابایرو، آلونسو، جورجینیو، کواچیچ