ساری: نتیجه گرفتن مهم بود

ساری معتقد است نتیجه پیروزی در برابر فولام خیلی مهم تر از نحوه عملکرد تیم در این بازی بوده است و او از نتیجه ابراز رضایت کرد.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، چلسی توانست روز گذشته با گل های پدرو و لوفتوس چیک فولام را با دو گل شکست داده و به رتبه سوم جدول بازگردد.

ساری، سرمربی تیم چلسی در باره این بازی گفت:”من فکر می کنم امروز نتیجه خیلی مهم بود. ما خیلی خوب شروع کردیم و بعد ۱-۰ شدیم و بازیکنان سطح خیلی خوبی را در زمین داشتند، اما نیاز داشتیم بازی را بکشیم تا به مشکل نخوریم.”

وی ادامه داد:”مطمئنا در روزهای بعد از بازی با تاتنهام برای من و بازیکنان راحت نبود و ما بعد از سه ماه و نیم باخته بودیم. این می تواند رخ بدهد، امروز عکس العمل مهمی بود و تیم در لیگ اروپا خیلی خوب بود و امروز هم خیلی مهم بود.”

ساری گفت:”در ذهن بازیکنان تنها نتیجه گرفتن بود. در بازی با تاتنهام تمام ۱۱ بازیکن تیم بد بازی کردند و فکر می کنم امروز طبیعی بود که یک شانس دیگر به آنها بدهم. ما می توانستیم در فاز دفاعی بهتر باشیم، شاید فکر می کردند وقتی ۱-۰ بودیم می خواهیم نتیجه را حفظ کنیم.”

او اضافه کرد:”فکر می کنم ما بازی را کنترل کردیم، در آمار موقعیت های گل ۶-۲ بودیم، پس ما بازی را کنترل کردیم اما کمی نگران بودیم.”

نحوه نصب وب اپلیکیشن پیشرو

برای استفاده از وب اپلیکیشن پیشرو از طریق مرورگر سافاری وارد شوید!

۱. دکمه Share را در نوار پایین کلیک کنید.

۲. گزینه Add to Home Screen را فعال کنید.

۳. در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.

Add

نحوه نصب وب اپلیکیشن پیشرو

۱. دکمه More را در نوار بالا کلیک کنید.

۲. گزینه Add to Home Screen را فعال کنید.

۳. در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.

Add
کانون رسمی هواداران چلسی در ایران
برای نصب لمس کنید
و انتخاب
افزودن به صفحه اول
ادامه دادن در مرورگر