ساری: نتیجه گرفتن مهم بود

ساری معتقد است نتیجه پیروزی در برابر فولام خیلی مهم تر از نحوه عملکرد تیم در این بازی بوده است و او از نتیجه ابراز رضایت کرد.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، چلسی توانست روز گذشته با گل های پدرو و لوفتوس چیک فولام را با دو گل شکست داده و به رتبه سوم جدول بازگردد.

ساری، سرمربی تیم چلسی در باره این بازی گفت:”من فکر می کنم امروز نتیجه خیلی مهم بود. ما خیلی خوب شروع کردیم و بعد ۱-۰ شدیم و بازیکنان سطح خیلی خوبی را در زمین داشتند، اما نیاز داشتیم بازی را بکشیم تا به مشکل نخوریم.”

وی ادامه داد:”مطمئنا در روزهای بعد از بازی با تاتنهام برای من و بازیکنان راحت نبود و ما بعد از سه ماه و نیم باخته بودیم. این می تواند رخ بدهد، امروز عکس العمل مهمی بود و تیم در لیگ اروپا خیلی خوب بود و امروز هم خیلی مهم بود.”

ساری گفت:”در ذهن بازیکنان تنها نتیجه گرفتن بود. در بازی با تاتنهام تمام ۱۱ بازیکن تیم بد بازی کردند و فکر می کنم امروز طبیعی بود که یک شانس دیگر به آنها بدهم. ما می توانستیم در فاز دفاعی بهتر باشیم، شاید فکر می کردند وقتی ۱-۰ بودیم می خواهیم نتیجه را حفظ کنیم.”

او اضافه کرد:”فکر می کنم ما بازی را کنترل کردیم، در آمار موقعیت های گل ۶-۲ بودیم، پس ما بازی را کنترل کردیم اما کمی نگران بودیم.”