لوفتوس:‌ بهای بازی آشفته مان را دادیم

روبین لوفتوس چیک که نتوانست با گلزنی اش در برابر ولورهمپتون پیروزی را برای تیمش به ارمغان بیاورد، این شکست را بهای اشتباهات خود و همبازی هایش می داند.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، لوفتوس چیک که برای اولین بار در این فصل به عنوان بازیکن ثابت در ترکیب تیم ساری قرار گرفته بود توانست تیمش را جلو بیاندازد و باز هم در این فصل برای آبی ها گلزنی کند.

اما متاسفانه این بازیکن ۲۲ ساله نتوانست در اولین بازی اش به طور بازیکن ثابت، امتیازی کسب کند و شکست را در کنار همتیمی هایش پذیرفت.

او در مصاحبه ای گفت:”شما وقتی گل می زنید و می بازید نمی تواند احساس خوبی داشته باشد.”

وی ادامه داد:”ما در نیمه اول بازی را کنترل کردیم و وقتی ۱-۰ شدیم فوتبال خوبی را انجام می دادیم. آنها در نیمه دوم خیلی سریع بازی می کردند و عادلانه است که بگویم ما از نظر تیمی آشفته بودیم و در لیگ برتر اگر آشفته باشید، شما بهای آن را پرداخت خواهید کرد. این اتفاقی بود که رخ داد.”

لوفتوس گفت:”ما هر روز با تیم تمرین می کنیم و باید انتظار بازی خوب را هم داشته باشیم. هرچند در یک تیم بازی می کنیم، نیاز داریم که شکست را بپذیریم و خیلی سریع شرایط را تغییر دهیم چرا که ما در پایان هفته بازی سختی داریم، ما باید بازی را آنالیز کنیم و خیلی سریع رو به جلو برویم.”

هافبک جوان و خوش آتیه چلسی اضافه کرد:”در رختکن همه مایوس بودند، این مرحله بازی های زیادی داریم و امتیاز ها سهت است، ما برای امتیاز به آن بازی های می رویم. اما ما باید سرومان را بالا بگیریم و دوباره تلاش کنیم.”

نحوه نصب وب اپلیکیشن پیشرو

برای استفاده از وب اپلیکیشن پیشرو از طریق مرورگر سافاری وارد شوید!

۱. دکمه Share را در نوار پایین کلیک کنید.

۲. گزینه Add to Home Screen را فعال کنید.

۳. در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.

Add

نحوه نصب وب اپلیکیشن پیشرو

۱. دکمه More را در نوار بالا کلیک کنید.

۲. گزینه Add to Home Screen را فعال کنید.

۳. در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.

Add
کانون رسمی هواداران چلسی در ایران
برای نصب لمس کنید
و انتخاب
افزودن به صفحه اول
ادامه دادن در مرورگر