چلسی ۲ – ۰ منچستر سیتی

چلسی توانست بعد از شکستی نا امید کننده در برابر ولورهمپتون سیتی شکست ناپذیر را به زانو در آورده و این تیم را مغلوب کند.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، در حالی که ساری از ادن هازارد به عنوان شماره ۹ کاذب در ترکیب تیمش استفاده کرده بود چلسی را با آرایشی جدید راهی میدان کرد.

آبی ها در این دیدار توانستند در فاز دفاعی کم اشتباه بوده و بازی تیم منسجمی را از خود به نمایش بگذارند.

۹- در این دقیقه بود که سیتی توانست با سرعت بازیکنانش به خط دفاعی چلسی حمله ور شود اما استرلینگ نتوانست از سانتر سانه استفاده خوبی ببرد.

۳۲- کپا به طور کامل حملات سانه را دفع کرد و رودیگر نیز توانست به خوبی توپ برگشتی ضربه سانه را که به سیلوا رسیده بود را دفع کند.

۳۳- آزپپلیکوئتا توانست توپ سانه را دفع کند و توپ به استرلینگ رسید، او توانست با گذر از آلونسو توپ را به سیلوا برساند که با اختلاف کمی ضربه اش به بیرون رفت

۴۵- گل ۱-۰! آبی ها توانستند خود را پیش بیاندازند. لوئیز به خوبی پدرو را در سمت راست پیدا کرد و او نیز در ادامه توپ را به ویلیان سپرد. سانتر او بعد از رفت و آمد زیر پای آلونسو آمد و او هم توپ را به هازارد سپرد. هازارد هم توپ را در محوطه جریمه به کانته رساند و این هافبک فرانسوی هم با یک ضربه محکم گل اول بازی را به نام خود ثبت کرد.

۴۹- ویلیان توسط فرناندینیو در گوشه محوطه جریمه روی زمین افتاد و چلسی صاحب یک ضربه آزاد شد که توسط ادینسون مهار شد.

۵۱- یک کار تیمی زیبای دیگر توسط چلسی رخ داد. هازارد همراه با کانته و پدرو توانستند با پاس کاری زیبا به سمت دروازه سیتی حمله کنند که توسط جان استونز مهار شد و توپ رسیده به ویلیان توسط ادرسون دفع شد.

۵۷- کپا توانست ضربه آزادی که توسط واکر به سمت دروازه اش زده شده بود را مهار کند.

۷۵- لوفتوس چیک به جای ویلیان وارد زمین شد تا فرمول ساری کمی تغییر کند، چلسی در این لحظات بیشتر آرایش ۴-۲-۳-۱ به خود گرفته بود.

۷۸- گل ۲-۰! داوید لوئیز که خوب به تیم های منچستری گل می زند توانست کرنر ارسالی لوفتوس چیک را به درون دروازه سیتی برساند و آبی ها را در حالت مطمئن تری قرار دهد.

 

ترکیب چلسی: کپا، رودیگر، آزپلیکوئتا، لوئیز، آلونسو، جورجینیو، کانته، کواچیچ (۶۵-بارکلی)، کانته، ویلیان (۷۵-لوفتوس چیک)، پدرو، هازارد (۹۰-ژیرو)

بازیکنان استفاده نشده:‌کابایرو، کریستنسن، فابرگاس، امرسون

 

نحوه نصب وب اپلیکیشن پیشرو

برای استفاده از وب اپلیکیشن پیشرو از طریق مرورگر سافاری وارد شوید!

۱. دکمه Share را در نوار پایین کلیک کنید.

۲. گزینه Add to Home Screen را فعال کنید.

۳. در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.

Add

نحوه نصب وب اپلیکیشن پیشرو

۱. دکمه More را در نوار بالا کلیک کنید.

۲. گزینه Add to Home Screen را فعال کنید.

۳. در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.

Add
کانون رسمی هواداران چلسی در ایران
برای نصب لمس کنید
و انتخاب
افزودن به صفحه اول
ادامه دادن در مرورگر