زولا: تعویض ها، نتیجه را عوض کرد

جانفرانکو زولا از تعویض های کادرفنی تعریف و از عملکرد ادن هازارد در چند دقیقه حضورش در زمین تمجید کرد.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، پس از پایان بازی دو تیم چلسی و بورنموث که با تک گل ادن هازارد به سود چلسی تمام شد تا این تیم راهی نیمه نهایی شده و حریف تاتنهام در این مرحله از لیگ کاپ باشد.

زولا در خصوص قرعه ای که برای تیمش رقم خورده است گفت:”می توانست بهتر باشد، اما ما در نیمه نهایی هستیم. ما خوشحالیم، چرا که در گذشته آنها (تاتنهام) درس خوبی از فوتبال به ما دادند و ما از اینکه آنها را دوباره با چالش بکشیم خوشحالیم. فکر می کنم همه دوست دارند که دوباره با آنها رو به رو شوند.”

وی ادامه داد:”ما صدمه دیدیم (بعد از شکست در برابر تاتنهام در لیگ برتر)، اکثر بازیکنان در حد خودشان نبودند در آن بازی، بازیکنان مفتخر زیادی در تیم ما هستند، و مطمئنا آنها می خواهنددر این بازی باشند، من واقعا از اینکه دوباره با آنها بازی خواهیم کرد راضی هستم و نمی توانم صبر کنم.”

زولا همچنین درخصوص عکس العمل هواداران چلسی به نامه سرگشاده مدیرعامل باشگاه در خصوص اتفاقات رخ داده دربازی با سیتی گفت:”من شک ندارم که آنهابه بهترین روش عکس العمل خواهند داشت، ما هواداران فوق العاده ای داریم و مطمئنم که آنها با احترام کامل حمایت خواهند کرد و این روش چلسی است.”

 

او همچنین درباره برد ۱-۰ تیمش نیز گفت:”بازی سختی بود، بورنموث تیم خیلی خوبی است. مربیان آنها کار فوق العاده ای انجام داده اند و کار را واقعا برای ما سخت کردند. ما در ۲۰-۲۵ دقیقه ابتدایی خیلی خوب بودیم اما نتوانستیم خیلی از موقعیت ها استفاده کنیم، آنها همه فضا ها را به خوبی بسته بودند و تا انتهای بازی قوی و قوی تر می شدند.”

او گفت:”فکر می کنم تفاوت زمانی رقم خورد که ما تعویض کریدیم، وقتی پدرو و هازارد وارد زمین شدند واقعا به ما یک توان اضافی ای دادند، ما گلی زدیم که نتیجه را رقم زد.”