فابرگاس: زمان واقعا زود می گذرد

سسک فابرگاس که آخرین بازی اش را برای چلسی در برابر ناتینگهام فارست انجام داد، در خصوص دوره حرفه ای اش در چلسی صحبت کرد.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، آخرین بازی فابرگاس در برابر ناتینگهام پر از احساس بود تا حتی اشک این بازیکن را جاری کند. بازی ای که این بازیکن ۳۱ ساله بازوبند کاپیتانی تیمش را بر بازو داشت.

شاید در بازی روز ایده آلی برای فابرگاس نبود و او با خراب کردن پنالتی نتوانست دوران حضورش در چلسی را با گل به اتمام برساند، اما هواداران برایش سنگ تمام گذاشتند تا روزی فراموش نشدنی در استمفوردبریج رقم بخورد.

فابرگاس در این خصوص گفت:”چنین احساسی داشتم که هفته آخر بود، من از ۱۵ سالگی شروع کردم به فوتبال بازی کردن حرفه ای.”

وی ادامه داد:”زمان زیادی گذشته است، اما الآن بازیکنان جوان شروع به بازی کردن کرده اند، اولین توصیه ام به آنها این است که هر زمانی که بازی می کنند از آن لذت ببرند، دومین توصیه ام این است که زمان خیلی سریع می گذرد. در فوتبال شما باید هر سه روز آماده باشید، باید با انتقادات زندگی کنید، شما باید با همه آنهایی که از شما تعریف می کنند هم زندگی کنند، این دوران بالا و پایین هایی دارد و شما فقط فکر می کند که جوان هستید، زمان دارید. اما واقعا زمان به سرعت می گذرد، پس از تک تک ثانیه ها لذت ببرید.”

سسک فابرگاس در سال ۲۰۱۴ و در زمانی که می توانست به آرسنال برود، چلسی را انتخاب کرد تا با این تیم دو قهرمانی در لیگ برتر را تجربه کند.