صحبت های ساری در خصوص نقل و انتقالات

ساری معتقد است اگر موراتا از چلسی جدا شود، آبی ها باید بدنبال یک جایگزین برای او باشند. او همچنین از مصدومیت لوفتوس چیک خبر داد.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، ساری در کنفرانس خبری پیش از بازی با نیوکاسل شرکت که اکثر صحبت هایش پیرامون بازار نقل و انتقالات زمستانه بود.

او در خصوص بازیکنان غایب تیمش صحبت کرد و عنوان کرد که لوفتوس چیک به دلیل مصدومیت در لیست بازیکنان حضور نخواهد داشت.

همچنین سرمربی چلسی خبر از بازگشت آلوارو موراتا به تمرینات تیمی داد.

هادسون اودوی و بایرن مونیخ

با توجه به رفتار غیر اخلاقی تیم بایرن مونیخ که با هادسون اودوی وارد مذاکره شده بود و خبر علاقه به این بازیکن را رسانه ای کرد، سرمربی آبی ها گفت:”من فکر می کنم این حرفه ای نیست. آنها درباره بازیکنی صحبت می کنند که با چلسی قرارداد دارد. آنها به باشگاه ما احترام نگذاشتند.”

وی ادامه داد:”من وضعیت کنونی را نمی دانم، اما با داشتن این بازیکن من خوشحالم چرا که او در حال پیشرفت کردن است، او در فاز دفاعی خیلی پیشرفت کرده و حالا نیاز دارد که روی حرکت بدون توپش کار کند، اما مطمئنا او در حال حاضر خیلی خوب کار می کند و من دوست دارم او را در آینده داشته باشم.”

احتمال جدایی آلوارو موراتا

سرمربی آبی ها در خصوص شایعات جدایی موراتا نیز صحبت کرد و گفت:”اگر موراتا به باشگاه دیگری برود ما به یک جایگزین نیاز داریم. در حال حاضر موراتا اینجاست، پس او فقط باید به بازی کردن فکر کند. در لحظه و در بازار نقل و انتقالات اروپا ۳۰۰ بازیکن در بازار هستند، آنها فقط باید به بازی بعدی خودشان فکر کنند، در غیر این صورت بازی کردن غیر ممکن می شود.”

جدایی ویلیان و معاوضه اش با مالکوم

ساری درباره جدایی ویلیان از تیمش نیز گفت:”من دیروز چیزی دریافت نکردم. شما باید از باشگاه سوال کنید! من هیچ ایده ای ندارم.”

وی گفت:”مطمئنا من نمی خواهم او را از دست بدهم. ویلیان برای ما خیلی مهم است و فکر می کنم از دست دادن او در ژانویه غیر ممکن باشد.”

سرمربی چلسی اضافه کرد:”او می تواند بهتر باشد، چرا که پتانسیئل بالایی دارد، معمولا او توپ را زیر پایش می خواهد داشته باشد، او می تواند حرکت های بدون توپش را بهبود ببخشد، او همچنان توان زدن گل های بیشتری را دارد.”

چرا ساری نقل و انتقالات زمستان را دوست ندارد؟

ساری همچنین در خصوص بازار نقل و انتقالات ژانویه صحبت کرد و گفت:””دیوانه وار است که پنجره نقل و انتقالات در این زمان از فصل برای ۳۰ روز باز باشد، ما هر سه روز بازی می کنیم، پس به چیزهای دیگری نیاز داریم. پنجره نقل و انتقالات ژانویه بهتر بود برای ۱ هفته باز بود، شاید ۱۰ روز نه بیشتر! اما نقل و انتقالات تابستان هم دیوانه وار است، سه ماه!”

وی ادامه داد:”من در این بازار دخالتی ندارم، من با باشگاه صحبت کرده ام، آنها به خوبی نظر مرا می دانند. به نظر من ما به دو بازیکن احتیاج داریم و بقیه اش بستگی به تصمیم باشگاه است. من نمی خواهم هر روز یا هر دقیقه کاری در این بازار بکنم.”