هازارد و رئال مادرید، داستانی تمام نشدنی!

در هر زمانی از فصل باشد فرقی نمی کند، باز هم خبر انتقال هازارد به رئال مادرید جزو اخبار رسانه های مختلف است.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، ستاره چند فصل اخیر تیم فوتبال چلسی که در تیم ملی کشور بلژیک نیز یکی از بهترین هاست چند فصلی است که بی پروا از علاقه اش به رئال مادرید و انتقال به این تیم صحبت کرده است.

رئال مادرید نیز  نشانه داده که می خواهد این بازیکن را از لندن به مادرید ببرد، جایی که تیبو کورتوا در آنجا منتظر رسیدن هازارد و هم تیمی شدن با او است.

این بازیکن ۲۸ ساله که تنها ۱ فصل دیگر با چلسی قرارداد دارد می تواند در تابستان از چلسی جدا شود، زمانی که هم چلسی می تواند به سود مالی خوبی برسد و هم هازارد پیش از ۳۰ سالگی اش به تیم دیگر منتقل می شود که می تواند برای چند سالی در تیم مادریدی خوش بدرخشد.

چلسی که می خواست با ادن هازارد قراردادش را تمدید کند، با جواب رد این بازیکن رو به رو شد و هر دو باری که به او پیشنهاد داد، این بازیکن در جواب گفت که حالا زود است و می خواهد بعدا در این باره تصمیم بگیرد! پاسخی که واضحا نشان می دهد ادن هازارد منتظر این است که رئالی ها برای انتقالش دست به کار شود.

رئال مادرید هنوز هم بدنبال ادن هازارد است، اما آنها برای تابستان آینده هنوز برای انتقال این بازیکن تلاش نکرده اند. آنها در تابستان گذشته با مارینا گرانوفسکیا، مدیر اجرایی باشگاه چلسی تماس تلفنی داشتند و از او خواستند تا شرایط انتقال هازارد را بگوید که بانوی قدرتمند استمفوردبریج گفت هازارد نمی تواند چلسی را ترک کند و رئال نیز به آن احترام گذاشته و دیگر بدنبال انتقال هازارد نبود.

اسپانیایی ها هنوز نه با هازارد و نه با باشگاه چلسی هیچ توافقی نکرده اند، اما چیزی که مشخص است تابستان بهترین زمانی برای آنها و هازارد است که چلسی را ترک کرده و راهی تیمی شود که بارها از آن به عنوان رویاهای کودکی اش نام برده است.

اگر چلسی بخواهد هازارد را در چلسی نگهدارد، این بازیکن می تواند یک فصل دیگر در این تیم بازی کرده و بعد از آن به عنوان بازیکن آزاد به هر تیمی برود که می تواند از نظر مالی ضربه بزرگی به چلسی بزند، باشگاهی که بعید است بخواهد برای آوردن جانشینی برای هازارد هزینه های هنگفتی چون ۱۰۰ میلیون پوند را برای یک بازیکن پرداخت کند.

اما آیا امکان ماندن هازارد در چلسی هنوز هم وجود دارد؟ بله! او بارها گفته است که در چلسی و زندگی در شهر لندن راضی است و خانواده اش نیز چنین حسی دارند. راضی بودن خانواده هازارد می تواند دلیلی باشد تا در صورت عدم انتقال به رئال با آبی ها تمدید کند.