مورینیو: من صلاح را نفروختم، من عاشقش شدم

خوزه مورینیو بازهم به زمان حضورش در چلسی پرداخت و در خصوص فروش محمد صلاح در دوران مربیگری او در این تیم پرداخت.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، خوزه مورینیو که پیکان انتقادات به فروش ده بروین، لوکاکو و صلاح از سوی هواداران چلسی به سمت اوست در مصاحبه ای به مسائل مختلف پرداخت که یکی از آنها فروش صلاح به تیم رم بوده است.

مورینیو صحبت هایش را اینگونه شروع کرد:”اول از هر چیزی بگذار با صلاح شروع کنم. چرا که خیلی چیزها درباره من گفته شده است که درست نیست.”

وی ادامه داد:”در ابتدا مردم من را به عنوان مربی ای میشناسند که صلاح را فروخته است، من مربی ای هستم که صلاح را خریم، این ایده کاملا نادرست است. من در لیگ قهرمانان اروپا در برابر باسل بازی کردم، صلاح در باسل بچه بود، وقتی در برابر تیمی بازی می کردم که تیم و بازیکنان را برای زمان زیادی آنالیز کرده بود.”

مورینیو گفت:” من عاشق آن بچه شده بودم و او را خریدم. من به باشگاه فشار آوردم که او را بخرند، زمانی که ما بازیکنان هجومی فوق العاده ای چون هازارد و ویلیان را داشتیم. ما بهترین استعداد را آنجا داشتیم، اما من به باشگاه گفتم این بچه را بخرید.او بیشتر از یک وینگر بود که حمله می کرد.”

خوزه اضافه کرد:”او یک بچه گمشده در لندن بود، او یک بچه ای بود که در دنیای جدید گم شده بود. ما می خواستیم با او کار کنیم که بهتر، بهتر و بهتر شود، اما او این ایده را داشت که بیشتر بازی کند و صبر نکند.”

وی ادامه داد:”پس ما تصمیم گرفتیم که او را در لیست بازیکنان قرضی بگذاریم، فرهنگی که همه به خوبی از آن اطلاع داریم، ایتالیا فوتبال تاکتیکی دارد، یک فوتبال فیزیکی. جای خوبی برای بازی کردن است. فیورنتینا تیم خوبی بود که بدون فشار برای قهرمانی می توانست بازی کند. و تصمیم گرفتیم که برود آنجا.”

مورینیو در انتها گفت:”وقتی باشگاه تصمیم به فروش او گرفت، من نبودم. من او را خریدم. او را نفروختم!”

نحوه نصب وب اپلیکیشن پیشرو

برای استفاده از وب اپلیکیشن پیشرو از طریق مرورگر سافاری وارد شوید!

۱. دکمه Share را در نوار پایین کلیک کنید.

۲. گزینه Add to Home Screen را فعال کنید.

۳. در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.

Add

نحوه نصب وب اپلیکیشن پیشرو

۱. دکمه More را در نوار بالا کلیک کنید.

۲. گزینه Add to Home Screen را فعال کنید.

۳. در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.

Add
کانون رسمی هواداران چلسی در ایران
برای نصب لمس کنید
و انتخاب
افزودن به صفحه اول
ادامه دادن در مرورگر