صحبت های ساری در خصوص موراتا، هادسون و هیگواین

ساری در خصوص آینده بازیکنان تیمش و همچنین هیگواین که به چلسی لینک شده است صحبت کرد.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، ساری سرمربی تیم فوتبال چلسی در کنفرانس خبری پیش از بازی با آرسنال به مسائل مختلف پیرامون نقل و انتقالات تیمش صحبت کرد.او در خصوص اینکه هادسون اودوی در باشگاه چه احساسی دارد و اینکه تکلیف موراتا چه خواهد شد صحبت کرد.

هادسون اودوی

ساری درباره شایعه پیرامون هادسون اودوی و احتمال انتقال این بازیکن به بایرن مونیخ گفت:”من نمی خواهم با او درباره چیزی که نمی توانم حل کنم صحبت نمی کنم.”

وی ادامه داد:”من از کار کردن با او خیلی خوشحالم، در ماه گذشته ما با او در فاز دفاعی کار کردیم و خیلی زود پیشرفت کرد. الآن با او در حرکات بدون توپش کار می کنیم و به نظرم او در حال پیشرفت است. دو زمین مسابقه خیلی خوشحالیم که او را داریم و در دو ماه گذشته واقعا پیشرفت کرده است.”

ساری گفت:”او در لحظات مثبتی است، از نظر اخلاقی و شیوه ای که تمرین می کند، از نظر ذهنی خیلی مثبت است.”

گونسالو هیگواین

وقتی از ساری در خصوص انتقال گونسالو هیگواین به چلسی سوال شد، گفت:”من نمی دانم، می خواهم شفافانه بگویم اما نمی توانم به شما کمکی کنم. من با مارینا (گرانوفسکیا) دو هفته پیش صحبت کردم و او به خوبی نظر من را درباره پیشرفت تیم می داند. پس من تصمیم گرفتم تا تمرکزم را روی زمین مسابقه، مسابقات و تمرین ها بگذارم.”

او ادامه داد:”الآن اعتماد به نفس دارم، چرا که مارینا خیلی سخت کار می کند. من نمی دانم که در بازار نقل و انتقالات چه خبر است چرا که من روی بازی ها متمرکز هستم. نمی خواهم هر روز عصر تماس تلفنی داشته باشم و همچنین ذهنیت و انرژی ام را در این مارکت بگذارم، بهتر از که تمام انرژی و ذهنیتم را روی زمین مسابقه بگذارم.”

آلوارو موراتا

او هچنین درباره انتقال احتمالی موراتا به اتلتیکو مادرید گفت:”من نمی دانم که او بازی خواهد کرد یا نه، اما او الآن با ما تمرین می کند، این خیلی معمول است، برای او لحظات سختی است اما دریگر شدن بازیکن در بازار نقل و انتقالات زمستانه خیلی معمول است. او آماده است اما همچون بازی گذشته می توانم تصمیمات سختی بگیرم.”