مصاحبه کامل هیگواین بعد از پیوستن به چلسی

گونزالو هیگواین که روز گذشته قرارداد قرضی خود را با آبی ها امضا کرد با وب سایت باشگاه مصاحبه ای انجام داد.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، هیگواین آرژانتینی که حالا به امید اول گلزنی آبی های لندنی تبدیل شده است در اولین مصاحبه خود به موارد مختلف پرداخت.

  • تو زیر نظر ساری در ناپولی پیشرفت داشتی، جایی که در فصل ۲۰۱۵-۲۰۱۶ رکورد گلزنی در سری آ را شکستی

فصل فوق العاده ای بود و زمانی بود که رکورد گلزنی شکسته شد، چیزی که آنجا (ایتالیا) خیلی مهم بود. یک سال فوق العاده برای من و مواریتسو (ساری)، و در آن زمان ما با هم کار کردیم، زمانی که شاید کوتاه بود.الآن خوشحالم که باری دیگر با او و در یک باشگاه بزرگ چون چلسی که تاریخچه و همبازی های فوق العاده ای دارد، تا پایان فصل همکاری کنم.

  • تو همچنین در ناپولی به جورجینیو همبازی بودی، باید برای بازی کردن با او هم علاقمند باشی

آن بهترین سال من به عنوان بازیکن بود و او هافبک فوق العاده ای است، کسی که در آن موفقیت نقش داشت. او هچنین دوست خیلی خوب من است و واقعا افتخار می کنم که بار دیگر با او همبازی خواهم بود، امیدوارم با هم به چیزهایی برسیم.

  • تو در آرژانتین، اسپانیا و ایتالیا بازی کرده ای، آیا دوست داشتی که خودت را در فوتبال انگلستان امتحان کنی؟

زمان زیادی است که می خواهم در انگلستان فوتبال بازی کنم، اما موقعیتی اینچنینی برایم پیش نیامده بود، پس این چیزی است که هیچوقت نمی خواستم از دست بدهم. این یک چالش بزرگ است که برایم آمد تا بتوانم در لیگ برتر بازی کنم و امیدوارم که در چلسی موفق باشم، یک تیم فوق العاده که امیدوارم شادی را برای هواداران بدست آوریم.

چلسی تیمی است که همیشه بازیکنان فوق العاده ای داشته و همه از بچگی فوتبال لیگ برتر را تماشا می کنند، پس این یک رویایی است که به تحقق پیوسته است، عملکرد من در سه لیگ دیگر می تواند دلیلی باشد که در اینجا بتوانم همانظور باشم.

  • آیا بازی های این فصل چلسی یا لیگ برتر را دیده ای؟

بله، مطمئنا! من چلسی را دنبال می کردم چرا که مربی را می شناسم و دوستانی در اینجا دارم، الآن به باشگاه اضافه شده ام و تمام توانم را برای کمک به باشگاه می کنم تا به اهداف باشگاه برسیم.

  • کسی را از بازیکنان می شناسی؟

ویلی کابایرو، رودیگر، مارکوس آلونسو، داوید لوئیز، ویلیان را می شناسم، در مقابل کواچیچ هم بازی کرده ام، پس خوش بینانه من چند تا از بازیکنان را می شناسم که به من کمک خواهد کرد که در اینجا باشم.

  • تو از موفقیت هایت لذت برده ای، اعتماد به نفس این را داری که با چلسی جام هایی را بدست بیاوری؟

همیشه در فوتبال این اهداف فوق العاده وجود دارد که جام هایی را برنده شوید، پس امیدوارم که همه چیز اینچنین باشد، من ذوق زده ام و امیدوارم که با چلسی موفق شویم.