چلسی نباید ادوی را به سادگی از دست بدهد

پیدا پرورش دادن استعدادی چون هادسون اودوی برای باشگاه سالها زمان برده و نباید اجازه بدهد تا این بازیکن براحتی باشگاه اش را ترک کند.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، هادسون اودوی که به تازگی توانسته زیر نظر ساری فرصت خود نمایی در لیگ برتر را داشته باشد مورد توجه تیم اول آلمان، بایرن مونیخ قرار گرفته است که این علاقمندی باوارایی ها جوان چلسی را وسوسه کرده است.

بازیکنی که با ۱۸ سال سن توقع دارد بتواند بیشتر از این در ترکیب تیمش قرار بگیرد چلسی را با یک چالش جدید و مهم رو به رو کرده است و این بار باشگاه لندنی باید نشان بدهد که اشتباه گذشته را تکرار نخواهد کرد.

محمد صلاح، کوین ده بروین و روملو لوکاکو جوانانی بودند که همه توسط استعداد یاب های چلسی کشف شدند و با یک اشتباه جبران ناپذیر و تکراری هر سه آنها را به تیم های دیگری انتقال داد، بازیکنانی که هر سه از بهترین های لیگ برتر به شمار می آیند.

چلسی که باید منتظر جدایی غریب الوقوع ادن هازارد باشد، با کمبود استعداد و خلاقیت رو به رو خواهد شد، آن هم در پست وینگر که در ترکیب چلسی یک پست کلیدی به شمار می رود.

با وجود ویلیان و پدرو که هر دوی آنها از روزهای اوجشان فاصله دارند و دیگر طراوت جوانی را در ساق هایشان نمی توان دید، نمی توانند برای آینده چلسی امیدوارکننده باشند، بازیکن جوان و خوش تکنیکی چون هادسون اودوی اگر بتواند در باشگاه چلسی پیشرفت کند و کمی پخته تر شود، شاید بتوانیم با جدایی ادن هازارد راحت تر کنار بیاییم.

به نظر می رسد که در حال حاضر این بازیکن درخواست کتبی خود را برای جدایی از چلسی تحویل باشگاه داده است و بایرنی ها با مصاحبه های عجیب خود این بازیکن جوان را هوایی کرده اند، اما چلسی چه کاری باید بکند؟

این باشگاه بزرگ انگلیسی که در تلاش است تا این بازیکن را مجاب به ماندن در باشگاهش که از آکادمی آن رشد کرده است کند، آنها باید با پیشنهاد هفتگی ۸۰ هزار پوند بایرن مونیخ مقابله کنند.

هادسون اودوی که تنها ۱۸ ماه از قراردادش با چلسی باقی مانده است بدنبال انتقالی به بایرن است که ۳۵ میلیون پوند ارزش خواهد داشت.

اودوی می خواهد به بایرن مونیخ برود
اودوی می خواهد به بایرن مونیخ برود

جانفرانکو زولا، مربی تیم فوتبال چلسی که پس از پیروزی تیمش در برابر شفیلد با نتیجه ۳-۰ که یکی از گل ها را اودوی به ثمر رساند در کنفرانس خبری پس از بازی تیمش در باره انتقال ستاره جوان تیمش گفت:”ما از اینکه چه کاری برای باشگاه می توانیم انجام بدهیم اطمینان داریم. ما ۱۸ ساله های زیادی را نمی شناسیم که به اندازه او بازی کنند، این نشان می دهد که ما به او باور داریم.”

اما شاید با آمدن پولیسیچ، خرید ۵۸ میلیون پوندی چلسی که در تابستان به این تیم اضافه خواهد شد، عرصه را برای اودوی تنگ تر بکند مگر اینکه یکی از وینگر های حال حاضر تیم، چلسی را ترک کند که بعید به نظر نمی آید.

حال باید منتظر ماند و دید آیا چلسی حاضر به فروش یکی دیگر از استعداد های جوانش می شود یا نه!