ساری: هادسون اودوی می ماند

سرمربی تیم چلسی تایید کرد که هادسون اودوی در چلسی خواهد ماند و راهی تیم دیگری نمی شود.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، ساری سرمربی تیم فوتبال چلسی در کنفرانس خبری بازی تیمش در برابر بورنموث حاضر شد و در بخشی از صحبت هایش را به آینده هادسون اودوی اختصاص داد.

ساری در خصوص آینده هادسون اودوی در چلسی گفت:”باشگاه به من گفت که او در این پنجره نقل و انتقالات با ما خواهد بود و احتمالا در پنجره بعدی هم اینطور می ماند. من با این اتفاق خیلی خوشحالم.”

وی ادامه داد:”من قدرت این را ندارم که قراردادهای جدیدی امضا کنم، در زمین من با او خیلی خوشحالم، او پیشرفت می کند و او آینده باشگاه ما خواهد بود و آینده فوتبال انگلستان.”

سرمربی چلسی اضافه کرد:”همانطور که قبلا هم گفته ام من مشکلی ندارم، در زمین او به خوبی کارش را انجام می دهد، در تمرین ها و مسابقات هم همینطور. من خیلی از او راضی هستم، از شرایط بوجود آمده خوشحال نیستم اما می دانم که هر تیم بزرگی در انگلستان چنین مشکلی را خواهد داشت.”

وی اضافه کرد:”نگهداشتن این بازیکنان جوان راحت نیست. او مطمئنا یکی از بهترین بازیکنان ۱۸ ساله اروپاست، پس خیلی سخت است اما باشگاه به من گفته است که او مطمئنا در حال حاضر خارج از بازار نقل و انتقالات است و او احتمالا در بازار تابستان هم نخواهد بود.”

مربی ایتالیایی گفت:”نمی دانم که او هم با این تصمیم خوشحال است یا نه، اما می توانم آنچه در زمین می بینم را بگویم، و در زمین او فوق العاده است.”

وقتی از ساری سوال شد که آیا می تواند هادسون اودوی را راضی به تمدید قرارداد با چلسی کند، گفت:”من نمی توانم کاری کنم، اگر قدرت قرارداد بستن راداشتم هر کاری می کردم تا این اتفاق بیافتد. باشرایط فعلی نمی توانم کاری کنم. غیر ممکن است که به او قول بدهیم در تمام بازی ها حضور خواهد داشت، چرا که بستگی به شرایط دارد، پس نمی توانم کاری برایش انجام دهم.”