ساری:‌ شیوه فوتبالم را تغییر نخواهم داد

ساری بعد از سنگین ترین شکست چلسی در دو دهه گذشته، به سوالات خبرنگاران در خصوص این بازی و تیمش پاسخ داد.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، ساری که نتوانسته با چلسی روزهایی بهتر از حضور کونته در چلسی را برای تیمش به ارمغان بیاورد با شکست در برابر تاتنهام، آرسنال و حالا شکستی سنگین در برابر سیتی با انتقادات رسانه ها و هواداران رو به رو شده است.

ساری که با شکست ۶ بر ۰ در برابر منچستر سیتی و پپ گواردیولا بدترین شکست چلسی در لیگ برتر را بدست آورده است در اولین سوال درباره بازی تیمش گفت:”امروز من فوتبالم را ندیدم، وقتی در ابتدای فصل این فوتبال جواب داده است الآن باید ببینیم چرا دیگر کار نمی کند.”

وی ادامه داد:”آسان نیست، در ابتدا ما خارج از خانه بهتر از بازی های خانگی بودیم، الآن ما در خانه بهتر بازی می کنیم، بعضی چیزها عوض شده است. در حال حاضر من قادر نیستم که دلیلش را ببینم، اما باید برایش کار کنم چرا که هدف من اجرای فوتبالم است، فوتبالم تغییر نخواهد کرد، در حال حاضر ما فوتبال دیگری را بازی می کنیم.”

وقتی که چلسی در نزدیک به یک ماه گذشته در برابر آرسنال شکست خورد، ساری گفت که تیمش از نظر انگیزه ضعیف بوده است، او درباره روحیه تیمش برای بازی با سیتی گفت:”فکر نمی کنم در این بازی به این شکل بود، احساس من در طول هفته خیلی خوب بود، جلسه دیروز خیلی خوب بود، گرم کردن قبل از بازی هم خوب بود. پس فکر می کنم برای این بازی انگیزه زیادی داشتیم.”

وی ادامه داد:”ما به خوبی شروع کردیم و در دقیقه ۴ به شکل احمقانه ای گل خوردیم. در آن زمان ما فقط باید در بازی می ماندیم اما ما نتوانستیم ذهنمان را کنترل کنیم و اشتباهاتی در مقابل حریف انجام دادیم، ما باید بگوییم که منچستر سیتی فوتبال خارق العاده ای بازی کرد.”

وقتی از ساری درباره اینکه آیا این شکست سنگین روی آینده او در چلسی تاثیر خواهد گذاشت یا نه، گفت:”نمی دانم، شما باید از باشگاه سوال کنید، من درباره تیمم و عملکردشان نگرانم، اما درباره کارم همیشه ریسک وجود دارد و من نگران باشگاه نیستم. شما باید از باشگاه سوال کنید.”

سرمربی چلسی همچنین درباره تصویری که در رسانه ها اجتماعی منتشر شد و او با پپ گواردیولا دست نداد، گفت:”من او را در آن لحظه ندیدم، اما مطمئنا و طبق معمول من بعدا پیش او خواهم رفت، این یک اتفاق بود چرا که من می خواهستم به رختکن برودم، در آن لحظه او را ندیدم، من مشکلی با پپ ندارم.”