ساری: می خواهیم برنده باشیم

مائوریتسیو ساری در کنفرانس خبری پیش بازی تیمش در برابر مالمو شرکت کرد و در خصوص شرایط تیمش صحبت کرد.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، ساری در حالی در کنفرانس خبری پیش بازی تیمش شرکت کرد که ۲۰ بازیکن را با خود به سوئد برده است تا در بازی امشب از آنها استفاده کند اما خبری از لوفتوس چیک و آلونسو در میان بازیکنان نیست.

ساری در این خصوص گفت:”لوفتوس چیک به خاطر مشکل کمر دردش آماده نیست و مشکل مهمی نیست. امیدوارم او برای بازی جام حذفی آماده شود. اما برای این بازی غیر ممکن است. من می خواهم مارکوس(آلونسو) هم یک بازی استراحت کند، او مشکل جسمانی ای ندارد.”

سرمربی چلسی درباره تمرینات تیمش بعد از شکست در برابر منچستر سیتی گفت:”مطمئنا آسان نبوده است، اما فکر می کنم بعد از بازی ای شبیه منچستر سیتی طبیعی است که روند آسانی را نداشته باشیم. اما ما باید بازی کنیم و باید خوب باشیم و برنده شویم، ما این را می دانیم که کار آسانی نداریم چرا که باید در مقابل تیم خیلی خوبی بازی کنیم. آنها تیم کاملی هستند و ثبات دارند، معمولا در فاز دفاعی خیلی خوب هستند اما ما می خواهیم برنده شویم و سرعت جبران کنیم.”

او درباره اهمیت لیگ اروپا نیز صحبت کرد و گفت:”این بازی برای ما خیلی مهم است، بعد روز دوشنبه درFA Cup مهم ترین بازی خودمان را داریم و بعد از آن باید در فینال جام اتحادیه (لیگ کاپ) بازی کنیم.پس خیلی مهم خواهد بود، سپس به لیگ برتر خواهیم برگشت.”

وی ادامه داد:”ما نیاز داریم که اهداف کوتاه مدت داشته باشیم، نتیجه خوب هدف ماست. روز دوشنبه هم هدفمان رسیدن به یک چهارم نهایی است و سپس بردن لیگ کاپ. این خیلی عجیب است که این را بعد از یک شکست ۶-۰ بگویم اما ما می خواهیم برنده باشیم. سپس در لیگ برتر هم هدفمند خواهیم بود. ما به اهداف کوتاه مدت نیاز داریم و سپس باید رویا های طولانی مدت داشته باشیم.”