ساری: از آینده ام در چلسی مطمئن نیستم

ساری در کنفرانس خبری پیش از بازی با مالمو شرکت کرد و در خصوص مسائل مختلف تیمش صحبت کرد.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، ساری که روز های خوبی را در چلسی سپری نمی کند و بعد از شکست سنگین در برابر منچستر سیتی جایگاهش در تیم را متزلزل می بیند و در شب شکست در برابر یونایتد صدای اعتراض هواداران را هم در آورد.

او که حالا تیمش در بین ۳۲ تیم پایانی لیگ اروپا حضور دارد باید فردا شب در بازی برگشت در برابر مالمو حضور داشته تا از برد ۲-۱ بازی رفت خود دفاع کند.

ساری صحبت هایش را اینگونه شروع کرد از شرایط تیم گفت:”کارمان راحت نیست، چرا که در هر سه روز بازی می کنیم.”

وی ادامه داد:”ما زمانی نداریم، اما سعی خودمان را می کنیم که مشکلات را حل کنیم. ما سعی می کنیم با بازیکنان صحبت کنیم، جلوی بعضی اشتباهات را با دیدن ویدیو ها بگیریم.”

ساری گفت:”من باید اینطور فکر کنم که می توانیم پیشرفت کنیم و می توانیم خیلی سریع پیشرفت کنیم. نتیجه همه چیز نیست، در بازی آخر خود بهتر بازی کردیم، مخصوصا در نیمه اول.”

او گفت:”اما ما باید بزرگترین مشکلمان را حل کنیم، آن هم این است که در ۷۵ دقیقه از ۹۰ دقیقه را در نیمه حریف سپری می کنیم اما گلی نمی زنیم. آنها فقط ۱۵ یا ۱۶ توپ داشتند که به محوطه ما رسیدند و ۲ گل زدند.”

سرمربی چلسی اضافه کرد:”ما باید این مشکل را حل کنیم، این شاید مشکل هجومی باشد، در هر دو محوطه جریمه مشکل داریم.”

درباره هواداران

وقتی از ساری سوال شد که چطور می تواند نظر هواداران را نسبت به خودش عوض کند، گفت:”این خیلی ساده است، ما نیاز داریم سه، چهار بازی را پشت سر هم ببریم، من می توانم آنها ناراحتی هوادارانمان را خیلی خوب بفهمم، آنها عادت به بردن دارند و حالا ما در مشکل هستیم، راه دیگری وجود ندارد. ما تنها باید عملکرد خوبی داشته باشیم و نتایج خوبی بگیریم.”

تفاوت نتایج ساری در لیگ برتر

ساری در پاسخ به سوالی که او درباره سختی حضور در چلسی و فوتبال انگلستان نسبت به ناپولی و سری آ شد، گفت:”من باید اینطور فکر کنم که مدت زیادی در چلسی سرمربی خواهم بود، در غیر این صورت نمی توانم کار کنم، من مطمئن نیستم، اما باید اینطور فکر کنم، چرا که باید کار کنیم و می خواهم برای اهداف بلند مدت کار کنم.”

تغییر پست کانته

سرمربی آبی ها درباره جا به جا کردن کانته و گذاشتن او در پستی جدید، گفت:”شاید، اما در حال حاضر بازیکنان اشتباهات زیادی انجام می دهند، همه خیلی زود و یا دیرتر دچار اشتباه شده اند، ما بیشتر به تغییر ذهنیت بازیکنان داریم.”

 

نحوه نصب وب اپلیکیشن پیشرو

برای استفاده از وب اپلیکیشن پیشرو از طریق مرورگر سافاری وارد شوید!

۱. دکمه Share را در نوار پایین کلیک کنید.

۲. گزینه Add to Home Screen را فعال کنید.

۳. در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.

Add

نحوه نصب وب اپلیکیشن پیشرو

۱. دکمه More را در نوار بالا کلیک کنید.

۲. گزینه Add to Home Screen را فعال کنید.

۳. در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.

Add
کانون رسمی هواداران چلسی در ایران
برای نصب لمس کنید
و انتخاب
افزودن به صفحه اول
ادامه دادن در مرورگر