توضیحات کپا در خصوص تعویض پر حاشیه

کپا پس از اتفاقاتی که شب گذشته در ورزشگاه ومبلی در خصوصیت مصدومیت و تعویض با کابایرو رخ داد، توضیحاتی را منتشر کرده است.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، سنگربان تیم فوتبال چلسی که در دقایق پایانی بازی دچار گرفتگی عضلات شد می بایست جایش را به کابایرو می داد، اما این دروازه بان مصدومیتش رفع شد و می خواست در بازی بماند که آنچه میان او و ساری رخ داد به سوژه اصلی بازی تبدیل شد.

او در صفحات اجتماعی خود توضیحاتی را منتشر کرد که به شرح زیر است:

اول از هر چیز باید بگویم که یک سوءتفاهم بود.در هیچ لحظه نخواستم که نافرمانی یا همچین چیزی را درقبال مربی انجام دهم. فقط یک سوءتفاهم بود، چرا که من دوبار تحت درمان قرار گرفتم که او (ساری) فکر کرد من در شرایطی هستم که نمی توانم ادامه دهم، دو یا سه دقیقه مبهم بود تا کادر پزشکی به رختکن رسید و آنها همه چیز را توضیح دادند.

هیچ چیزی نبود که مشکل مصدومیت هفته گذشته من ربط داشته باشد و همسترینگ نبود و فقط یک سوءتفاهم بود چرا که او فکر می کرد نمی توانم ادامه دهم و من سعی می کردم که بگویم از نظر جسمی خوب هستم.

من می دانم که اگر از خارج نگاه کنیداین چنین است که من نمی دانم که باید بروم بیروم، این بهترین تصویر نیست، من با مربی صحبت کرده ام، فکر می کنم که یک سوءتفاهم بود. می دانم در تلویزیون و شبکه های اجتماعی سعی می شود درباره آن صحبت کنند.اما من اینجا هستم تا توضیح دهم. بگویم که من قصد نداشتم در برابر تصمیم مربی کاری کنم. ما الآن با هم صحبت کرده ایم و من فقط سعی می کردم که بگویم خوب هستم، او فکر می کرد من خوب نیستم.

فکر نمی کنم که اثری روی این فینال داشت. می دانم که ما در سطح خوبی در برابر یکی از بهترین تیم ها در جهان بازی کردیم. ما به برد نزدیک بودیم. مطمئنا ما از اینکه نبردیم ناراحتیم و فکر می کنم که تیم نیاز دارد اینگونه بازی کردن را ادامه دهد چرا که امروز نشان دادیم می توانیم در برابر بهترین تیم ها قرار بگیریم.در میان اتفاقات منفی ما باید نکات مثبت را درک کنیم.