ساری: بردن تاتنهام برای ما مهم است

ساری در کنفرانس خبری پس از بازی با تاتنهام شرکت کرد و به سوالات خبرنگاران در خصوص بازی و تیمش پاسخ داد.

به گزارش کانون رسمی هواداران چلسی در ایران، ساری که از عملکرد تیمش در برابر تاتنهام و شکست دادن این تیم راضی به نظر می رسید در کنفرانس خبری پس از این دیدار شرکت کرد.

از ساری سوال شد که آیا تیم به خاطر تصمیمش در خصوص نیمکت نشین کردن کپا توانسته عملکرز خوبی داشته باشد؟ که ساری در جواب گفت: “نه، عملکرد ما در این بازی خیلی خوب بود، اما این عملکرد ادامه بازی قبلی بود ولی خوشبختانه نتیجه متفاوت بود.”

وی ادامه داد:”فکر می کنم تصمیم درستی بود و کپا اشتباه بزرگی مرتکب شده بود. او جریمه اش را به باشگاه پرداخت کرد و سپس باید به در مقابل تیم جریمه اش را پرداخت کند اما الآن باید این قضیه متوقف شود.”

ساری ادامه داد:”از فردا کپا با ماست، نمی دانم که در بازی بعدی در زمین خواهد بود یا نه، اما در یکی دو بازی آینده حتما به ترکیب بر خواهد گشت. او اولین انتخاب من برای دروازه بان است.”

سرمربی چلسی گفت:”ما نمی توانیم او را بکشیم، وقتی جوان هستید اشتباه می کنید. مهم ترین چیز این است که بعد از هر اشتباهی به خوبی متوجه آ بشوید. اکنون برای من این سوال تمام شده است.”

در خصوص کار دفاعی تیم

ساری درباره عملکرد دفاعی تیمش که در دو بازی گذشته اش در برابر تاتنهام و منچستر سیتی گلی دریافت نکرده است گفت:”در ابتدای بای ما خیلی خوب پاس می دادیم، با ۱۰ تماس با توپ به نیمه زمین حریف می رسیدیم. سپس برایمان مشکل شد چرا که ما ۳ روز قبل ۱۳۰ دقیقه بازی کردیم، پس بازیکنان از من خواستند که کمی فشار را کمتر کنند و من هم مطمئنا موافق بودم.ما به خوبی دفاع کردیم، همچون بازی در برابر منچستر سیتی و در لیگ اروپا در برابر مالمو.”

وی اضافه کرد:”در سه بازی آخرمان ما خیلی خوب دفاع کردیم، سطح دفاع کردن و تکل ها بهتر شده است.”

در خصوص شادی برخی از بازیکنان و هواداران بعد از شنیدن صدای سوت پایانی

ساری گفت:”می دانم این بازی برای هواداران ما خیلی مهم است، این دربی لندن است. نتیجه و عملکرد خیلی مهم است اما مهمترین چیز این است که ما برای کسب نتیجه جنگیدیم. برای رابطه داشتن با هواداران نتیجه بازی مهم است. اما مربی باید به فکر تیم باشم.”

وی ادامه داد:”ما به امتیاز احتیاج داریم، امشب مهم بود چرا که ما برای رسیدن به چهار تیم اول جدول جنگیدیم، من نمی دانم اما شاید این نتیجه بتواند ما را در رقابت با تاتنهام قرار بدهد. فاصله زیاد است، ۷ امتیاز است اما ما باید یک بازی عقب مانده انجام بدهیم، این راحت نیست اما شاید اتفاق بیافتد.”